Львів готується до виборів мера: Як місто замість роботи загрузло у політику
Кандидати на посаду львівського градоначальника уже активно пропонують громаді свої послуги. Точніше, обіцянки
- Львів
-
27 липня 2020 14:18
Львів активно готується до проведення мерської кампанії: вулиці міста перетворились у суцільну політичну рекламу, а робота органів виконавчої влади міста повністю зупинилась. Навіть підлеглі Андрія Садового визнають: робота повністю зосередилась на піарі хорошого хлопця, який показує себе господарем, проте нічого не робить конкретного. Враховуючи ще й коронавірусну паузу, 2020 рік можна повністю вважати для Львова якщо не провальним, то із абсолютним мінусом у розвитку господарки.
Свідченням того, що господарка міста повністю зупинилась, є хоча б те, що пленарне засідання сесії Львівської міської ради не відбуваються ще з 19 червня. Депутати уже неодноразово вимагали від мера зібрати сесію й вирішити цілу купу господарських питань, які назбирались фактично чи не з весни. Адже у звичному робочому режимі сесія відбувалась ще до запровадження карантину, 12 березня, тому нагальних питань, хай навіть технічних, назбиралось більше тисячі.
Під час епідемії коронавірусу депутати кілька разів намагалися проводити сесію, але ці спроби були неуспішними через намагання Садового нагнути депутатський корпус на отримання чергових кредитів для міста Львова з метою, яка офіційно називалась "для виплати зарплат працівникам комунальних підприємств міста Львова". (Про це Depo.Львів уже детально писав, – Ред.). Депутати ж відмовлялись голосувати за ці питання й часто пленарні засідання зривались і переносились: обранці лише голосували за виділення коштів для медиків на боротьбу з коронавірусом, а інші господарські речі переносили на іншу пленарку.
Садовий заявляв, що депутати не хочуть працювати, вдавався до дрібних звинувачень й записував слізні відео за прикладом президента Володимира Зеленського. Через це, до слова, у місті пішли чутки про те, що саме Садового підтримуватиме чинна влада як кандидата у крісло мера Львова. У четвертий раз. Проте йдеться не про це.
Тепер, як зауважує депутат Андрій Рікота, на сесію назбиралось уже більше тисячі питань порядку денного, й вкотре на вимогу депутатського корпусу у п’ятницю, 24 липня, депутати знову спробують хоча б за частину із них проголосувати. Що з цього вийде – побачимо, проте шансів на конструктивну роботу дуже небагато.
Вулиці міста вже заполонила візуальна реклама кандидатів у крісло Садового, а саме так у Львові називають тих, хто хоче боротись із Садовим за крісло мера. І хоча ще далеко не усі кандидати стартували, проте реклами у місті ну дуже багато. Й обіцянки є фантастичні – до прикладу, зробити безкоштовним проїзд для усіх мешканців міста чи подавати воду без хлорки.
Тим часом, у четвер у Львові соціологічна група "Рейтинг" презентувала соціологію щодо кандидатів у мерське крісло. Зупинятись окремо на них не будемо, але керівник соціогрупи Олексій Антипович переконував журналістів, що так любить Львів, що замовником проведення опитування виступив сам. Мовляв, народився він у Полтаві, живе у Києві, а вчився у Львові, тому йому цікаво показати рівень довіри до тих чи інших кандидатів. Він також переконував, що навіть якщо б замовником була будь-яка політична сила, то цифри були б такими самими. На що нардеп від "Європейської Солідарності" Микола Княжицький заявив, що Антипович хоче показати львів’янам безальтернативність Садового.
Тим не менше, хоча цифри й відверто здивували, проте засвідчили, що 62% опитаних бажають змін у місті Львові, боячись застою за можливої четвертої каденції Садового. Що ж переможе – бажання змін чи стабільності, особливо на фоні бардаку у державі – побачимо за результатами голосування на дільницях.
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 20:40Уряд вирішив імпортувати газ і виділив гроші
- 09:58"УЗ" запустить додаткові поїзди до Карпат (ГРАФІК)
- 23:35Україна отримає 46 млн євро на розвиток міст: хто отримає і куди спрямують
- 14:44У СТРЦ SPARTAK стартувала благодійна виставка військових трофеїв
- 17:01"Кривбас" вийшов у лідери чемпіонату України з футболу ВІДЕО ЯСКРАВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ ФОТО Відео
- 15:20 Уряд створив Координаційний штаб захисту енергетики: що за структура і для чого
- 16:48Перше місто в Україні інтегрувало штрафи за паркування у "Дію"
- 23:35У Державній службі зайнятості розповіли, які спеціальності зараз найбільше затребувані
- 14:43Поліція Львівщини розшукує 13-річного хлопця з Самбірського району, який пішов до школи й зник
- 21:25 Міненерго фактично у всіх областях вводить відключення світла
- 17:37Після перевірки мобілізованого сина, який є єдиним доглядальником тяжкохворого чоловіка, звільнили зі служби: очільника ТЦК на Львівщині судитимуть
- 09:36Львів готується до можливих блекаутів: Упродовж доби тестували роботу світлофорів на автономному живленні
- 22:36У Львові правоохоронці вилучили виснажених котів у агресивної жінки, яка говорила про їх жертвоприношення Відео
- 20:33У Львові військового заочно засудили до довічного ув’язнення за державну зраду та втечу до росії
- 20:44 В Україні стартував новий епідемічний сезон захворюваності на грип, COVID-19 та інші ГРВІ
- 11:40"УЗ" запускає нові поїзди до Ворохти (ГРАФІК)
- 18:30У Львові на місці вбивства Парубія відкрили меморіальну дошку Відео
- 10:51СБУ затримала рашиста, який коригував удари по Льову, вступивши добровольцем до Сил оборони ФОТО
- 20:34Перша поразка "Шахтаря" і чергова втрата очок "Динамо": середняки підтягнулися до лідерів чемпіонату України з футболу Відео
Сектор

