Чому чоловіки спілкуються з колишніми: 5 причин

Нерідко виникають ситуації, коли хлопець починає нові відносини, але при цьому продовжує спілкуватися зі своєю колишньою

Чому чоловіки спілкуються з колишніми: 5…

Чому чоловіки спілкуються з колишніми. Ми назвемо мінімум 5 причин такого.  Нерідко виникають ситуації, коли хлопець починає нові відносини, але при цьому продовжує спілкуватися зі своєю колишньою. Природно, переважна більшість жінок такий розклад не влаштовує. Але перш ніж шукати вирішення проблеми, потрібно спочатку виявити її причину. Цим ми зараз і займемося!

Причина №1. Запасний аеродром

Хлопець розглядає свою колишню в якості запасного варіанту, до якого можна повернутися, якщо у нього не складуться відносини з новою дівчиною. У більшості випадків така причина має місце, коли ініціатором розриву виявився сам чоловік, але дівчина його досі не розлюбила. У подібних ситуаціях варто задуматися, а з чи з тим хлопцем будуєте відносини ви, адже таким спілкуванням він показує свою невпевненість стосовно вашого спільного майбутнього.

Причина №2. Задоволення свого его

Якщо хлопець видний, йому подобається бути в центрі уваги. Коли колишня сама пише, телефонує і пропонує побачитися (бо без нього вона страждає і не така задоволена), чоловік йде на зустріч, щоб зайвий раз погордитися тим, наскільки він крутий самець. У такій ситуації не варто переживати з приводу зради; дівчину він, швидше за все, просто мучитеме своїм виглядом і піде. Однак варто задуматися над іншим питанням: чи не опинитеся ви в один прекрасний момент на місці його колишньої.

Причина №3. Залишилися почуття

Така ситуація має місце, коли ініціатором розриву виявилася дівчина, а хлопець був не готовий до закінчення відносин з нею. Чому ж він не може її забути? Наш мозок влаштований так, що з часом він затирає погані спогади, залишаючи лише хороші. Навіть якщо в попередніх відносинах були постійні скандали, докори, маніпуляції та інше, у хлопця його колишня все одно асоціюється з чимось приємним. Хороші асоціації особливо сильні тоді, коли їхні стосунки тривали кілька років, а з вами він зустрічається всього кілька тижнів. В такому випадку "пацієнта" вилікує лише час і нові емоції, отримані разом з вами.

Причина №4. Спроби щось довести

Подібні бажання виникають на ґрунті не дуже щасливих відносин. Припустимо, дівчина часто дорікала хлопцю в тому, що він недостатньо гарний, що він невдаха, що без неї він ніхто. Але, як виявилося, без неї він справляється непогано, а якщо ви ще й краще колишньої, так він може взагалі пишатися цим. Тому хлопець ходить на зустрічі, щоб показати, що його життя прекрасне, а нові відносини дивовижні. Таким чином він намагається викликати заздрість і схиляє колишню до того, що вона помилилася, коли вирішила закінчити з ним стосунки.

 Причина №5. Якась помста вам

За що?  За те, що ви самі не проти мило поспілкуватися з іншими чоловіками. І ми зараз говоримо не про робочі стосунки з колегами, а про флірт з хлопцями, які намагаються з вами знайомитися або вже входять в коло спілкування. Таким чином чоловік показує, що не зациклений на вас і в разі чого легко знайде собі іншу супутницю життя (у випадку з колишньою це звичайно спірний момент, але такий запасний варіант нібито повинен зменшити ваш запал).

Насправді, будь-яка із зазначених причин - це якийсь тривожний дзвіночок, який ставить під сумнів ваше спільне майбутнє. Так, іноді до спілкування з колишньою підштовхує і сама дівчина (як в останньому випадку), але все одно ця комунікація не має виправдань. Навіть якщо в нових відносинах проблеми, їх треба вирішувати разом з нинішньою дівчиною, а не шукати якогось задоволення з колишньої.

Чому чоловікам мало однієї жінки

Які помилки в стосунках з чоловіками роблять всі жінки

Сім речей, які жінки не хочуть знати про секс

Якій жінці чоловік ніколи не зрадить і не покине

Як чоловікові дізнатися, що жінка хоче з ним переспати.

Як жінці дізнатися, що чоловік хоче з нею переспати.

ТОП 5 поз, про які мріють чоловіки.

Про п'ять поз для гарантованого жіночого оргазму.

Де знаходяться сім забутих ерогенних зон у жінок.

І що жінки не знають про секс.

Раніше ми писали про чотири трюки в ліжку, після яких хлопець ніколи не кине дівчину.

Топ-5 поз для сексу, які ненавидять жінки.

П'ять помилок, які дівчата роблять в ліжку з коханими.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"