Де знаходяться сім забутих ерогенних зон у жінок

Сексологи поділяють ерогенні зони у жінок на первинні, вторинні і "псевдозони"

Як повідомяє Depo.Львів з посиланням на "Жінки", сексологи поділяють ерогенні зони у жінок на первинні, вторинні і "псевдозони"

Первинні ерогенні зони відомі всім: клітор і точка G – дуже важливі, але майже всі їхні секрети давно розкриті.

Вторинні ерогенні зони – це ті місця, чутливість яких розвивається по абсолютно індивідуальним законам. У одних жінок це може бути передня стінка піхви, у інших – задня, а треті можуть вибухати оргазмом від умілих дотиків до сосків. Тут все залежить від досвіду.

Найцікавіші ерогенні зони – "псевдозони". Характерна їх особливість в тому, що вони можуть надзвичайно бурхливо реагувати на дотики одного партнера і залишатися абсолютно байдужими до дотиків іншого.

Для запуску "псевдозон" потрібен особливий партнер. Тут може зіграти вирішальну роль все, що завгодно: особливий запах, шорсткість рук, темп дихання або ваша особлива близькість з ним. Якщо вам здається, що ці зони не настільки вже й корисні через свої особливості, це не так. Саме завдяки "псевдозонам"секс завжди непередбачуваний.

Шанс стати "псевдозоною" є практично у кожної клітинки жіночого організму, але лідирують в цій почесній гонці наступні місця:

• Соски і ареоли навколо них: дуже чутлива частина жіночого організму. Люблячий чоловік просто зобов'язаний шукати особливий підхід до жіночих грудей, і поспішність у цій справі просто недоречна. Натякніть про це своєму хлопцеві, якщо хочете, щоб ваша сексуальне життя придбала фантастичні відтінки.

• Пальці ніг часто залишаються недооціненими з сексуальної точки зору. Адже не дарма на Сході багато хвороб лікують завдяки впливу на акупунктурні точки. Як знайти точку, що відповідає за секс? Тільки досвідченим шляхом. Масаж вам на допомогу.

• На жіночій талії зосереджено безліч нервових закінчень. Адже саме за це місце підтримує чоловік жінку під час статевого акту. Ласкаві погладжування, пощипування і лоскіт цих місць можуть приємно урізноманітнити сексуальне життя.

• Внутрішня поверхня рук , особливо ліктьові згини – для дуже тонких знавців сексуальних утіх. Забути про цю ерогенну зону під час прелюдії – значить обікрасти себе самих. Адже не дарма в деяких мусульманських станах зрадою чоловікові вважається дотик іншого чоловіка до внутрішньої поверхні рук.

• Волосся. Багато чоловіків інтуїтивно люблять грати з локонами жінки, перебирати пальцями кожну волосинку. Люблять це і жінки. За кожною волосинкою закріплений свій нерв. Тобто, скільки волосинок, стільки й шансів отримати тонке сексуальне задоволення.

• Живіт жінки: попросіть свого чоловіка не обділяти його увагою. Більшість чоловіків обдаровують живіт жінки лише швидкоплинними ласками. Затримай руку або губи хлопця на своєму животі і прислухайся до своїх відчуттів.

• Приголубити повіки жінки , обдарувати поцілунками кожен міліметр шкіри навколо очей – на це здатний тільки дуже тонкий і по-справжньому люблячий чоловік.

Раніше ми писали про чотири трюки в ліжку, після яких хлопець ніколи не кине дівчину.

Топ-5 поз для сексу, які ненавидять жінки.

П'ять помилок, які дівчата роблять в ліжку з коханими.

А також, яку позу жінки найбільше люблять.

Ми писали про те, які пози для заняття коханням слід обирати жінкам.

І про найкращі пози для зміцнення стосунків між чоловіком і жінкою.

Також про те, що дратує чоловіків у ліжку найбільше. Та 10 типів жінок, від яких чоловіки тікають стрімголов.

І де ховалися старі львівські борделі.

Крім того розповідали шість ознак того, що жінка хоче сексу саме зараз.

Про п'ять поз для гарантованого жіночого оргазму.

Де знаходяться сім забутих ерогенних зон у жінок.

І що жінки не знають про секс.

А також а як впізнати психічно здорового чоловіка: 7 ознак. Та 7 ознак психічно здорової жінки.

Як дівчата у Львові танцюють еротичні танці у нічних маршрутках (ВІДЕО).

Чому корисно спати без трусів.

У нас ви могли побачити, як львів'янки крутять дупами на День Незалежності (ВІДЕО).

Також про те, як харків'янки намагались перетворити Львів на бордель (ФОТО). І навіть публікували відео цього процесу.

Крім того, 10 причин, чому дружин потрібно шукати серед туристок.

А ще раніше Дарт Вейдер привітав оголених дівчат на мотоциклах в центрі Львова під вікнами Садового (ФОТО, ВІДЕО).

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів