Які помилки в стосунках з чоловіками роблять всі жінки

Є 5 стандартних помилок, які у стосунках з чоловіками робить 99% жінок

Які помилки в стосунках з чоловіками роб…

Є 5 стандартних помилок, які у стосунках з чоловіками робить 99% жінок. Якщо їх усвідомити життя стане простішим і гармонічнішим.

Є такий міф, що люди закохуються з першого погляду і їх кохання триває вічно. Однак ніхто так не будує будинки, ніхто так не отримує професію, і ніхто так не видужує. Насправді точно так же і від жінки в стосунках залежить дуже багато чого. Як тільки вона змінюється сама відразу ж змінюється ставлення до неї чоловіка.

Помилка № 1: Ви читаєте багато моралі

Основна помилка у відносинах - це багато розмов з боку жінки. І це не просто балаканина. Це коли, замість того щоб пояснити причину свого смутку, вона каже: "Я тобі поясню, як правильно! Я ж знаю! Ти ж не знаєш, ти взагалі ... ". Вона починає свої моралі, наприклад, в авомобілі, в момент, коли він навіть не може з неї вийти. Чи коли коханий їсть. І продовжує всю дорогу виносити йому мозок на незначну тему. Потім все повторюється.

Помилка № 2: Вас кидає з крайності в крайність

У жінок є ще одна часта помилка. Вони постійно впадають в крайність - "доступність завжди" або "абсолютна недоступність". Є 2 моменти:

 Перший - коли жінка доступна своєму партнеру для близькості незалежно від його поведінки, вона втрачає цінність як для себе самої, так і для партнера.

Другий - коли жінка займає позицію жорсткого лідера або "мами" в сім'ї, до неї пропадає сексуальний потяг. Тому що в голові чоловіка "мама" і "секс" - це дві різні речі. "Мама" - для любові, а для сексу потрібно шукати іншу жінку.

Жінка - це комбінація дівчинки і мами. Укупі  виходить спокійна, гармонійна жінка, яка вміє виявляти гнучкість. Мама не може проявляти гнучкість, так як постійно про щось турбується і повинна бути правильною. А дівчинка не може проявляти гнучкість просто тому, що вона дівчинка.

 Коли жінка вчиться себе відчувати, вона розуміє, що таке спокійна радість. І вчиться знаходити інструменти для приходу до такого стану. Жінки чекають, що прийде чоловік, який зробить щось, і стане добре. Чи не стане добре. Тому що потреба в любові - це базова потреба. Насправді базові потреби модна реалізовувати тільки самостійно. І, якщо жінка не вміє задовольняти свої базові потреби самостійно, буде наростати невдоволення. Хоча, здавалося б, вона робить так, як потрібно, і чоловік робить так, як пишуть в журналах. Але вона не відчуває радості. І ось це призводить до того, що люди розлучаються.

Помилка № 3: Ви регулярно повідомляєте чоловікові, що він не відповідає вашим уявленням

Жінка часто намагається донести до чоловіка, що він не відповідає її уявленням. Вона постійно повторює такі твердження, як: "Ти лінивий!", "Скільки можна?", "Ти ніколи не заробляєш грошей", "Ти озираєшся на всіх блондинок!", "Коли ти приймеш рішення?". І донесення інформації до нього з такої позиції в підсумку зробить з нього "кота", який не захоче до неї приходити. Жінкам краще говорити такі фрази, як "Ти знаєш, мені сумно", "Ти знаєш, я дуже засмучена, тому що я пояснювала тобі, як для мене важливо це, в надії що ти мене зрозумієш". Таким чином, жінка наділяє чоловіка відповідальністю за свій стан. Це дуже важливо. Тому що всі жінки чекають відповідальності. Чоловік же абсолютно комфортна істота, яка не дуже любить зайву відповідальність. Але представнику сильної половини людства набагато легше зробити так, щоб жінка відчувала себе комфортно, ніж пізніше нести відповідальність за те, що їй сумно, як це описано і першому пункті.

Помилка № 4: Ви не усвідомлюєте, що таке щастя

Батьки повинні дати своїй дочці досвід відчуття щастя, за яким вона пізніше буде ідентифікувати себе в соціумі. Коли дівчинка виходить в життя, вона не знає, що таке стан щастя. Вона знає стан фрагментарних нагород за гарні оцінки, хорошу поведінку або що-небудь ще. І ось вона виходить в життя, не знаючи, що таке щастя, і зустрічає чоловіка, який говорить: "Я щастя!" Вона бере його до себе. Проходить 2-3 роки, а вона щастя не відчуває. І тут починаються проблеми в стосунках. Основне завдання батьків - передати своїм дітям, що таке щастя. І, якщо жінка виховує і культивує в собі почуття спокійної радості, вона вирішує відразу два завдання.

Помилка № 5: Ви не даєте чоловікові говорити

 Чоловік повинен навчитися говорити. Коли він не розмовляє, жінка відчуває себе непотрібною. Проблема в тому, що чоловіки будують плани на самоті і не обговорюють їх з жінкою. Якщо він скаже: "Сьогодні я працюю для того, щоб через три роки купити нам будинок", - то жінка з радістю його підтримає. В очах же чоловіка, якщо він з нею живе, приходить додому і їсть суп, значить - він її любить. Але жінці це не зрозуміло. З жінками треба розмовляти. Потрібно говорити: "Я втомився. Приготуй мені ось таку страву ". І вона буде щаслива.

Сім речей, які жінки не хочуть знати про секс

Якій жінці чоловік ніколи не зрадить і не покине

Як чоловікові дізнатися, що жінка хоче з ним переспати.

Як жінці дізнатися, що чоловік хоче з нею переспати.

ТОП 5 поз, про які мріють чоловіки.

Про п'ять поз для гарантованого жіночого оргазму.

Де знаходяться сім забутих ерогенних зон у жінок.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"