Чому чоловікам добре бути підкаблучниками

Дехто вважає, що підкаблучник – це зручна позиція, яка звільняє від відповідальності

Чому чоловікам добре бути підкаблучникам…

Часто жінки задаються питанням: чому чоловіки полюбляють бути підкаблучниками. Дехто вважає, що чоловік стають підкаблучниками від безсилля, але цілком ймовірно, що у цьому може бути їх сила, а не банальне звільнення від відповідальності. Проте, якщо цієї інформації мало, то дочитайте поради до кінця.

Спочату треба встановити, кого ми маємо на увазі під цим терміном.

Раніше мова йшла б про слабохарактерних чоловіках, які у всьому підкоряються своїм другим половинкам. Однак сьогодні це поняття трансформувалося, і перед нами чоловік, який любить свою дружину і піклується про свою сім'ю. Він не стукає для профілактики кулаком по столу, не збігає по вихідним в гараж, кладе свою зарплату на стіл і дає слово своїй жінці. Любить, поважає її і часто прислухається до її порад і виконує її прохання. "Так він не інакше як під її каблуком?!" - глузливо потішаються знайомі і друзі. І немає більшої образи: будь-який чоловік віддав перевагу б почути на свою адресу все що завгодно, тільки не це страшне підкаблучник.

 Без сумніву, в родині главою є чоловік. Але здійснювати це саме верховенство він повинен з любов'ю. В цьому і проявляється чоловіче начало: сила не в кулаках, а в доброму слові, в щирій турботі, в умінні взяти на себе тягар повсякденних турбот. Сумно, що сьогодні такі моменти не рахуються чоловічий відмінною рисою.

За версією багатьох сучасних дівчат справжнійчоловік, той, який брутал і годувальник, в кухню повинен заходити виключно для того, щоб поїсти. Помити посуд, приготувати їжу - це не для нього. У нього є важливіше, та чого вже там - свята справа: вбити цвях Неважливо, куди, і неважливо, для якої мети. Але вміння правильно користуватися молотком і є один з основних навичок тих, хто не підкаблучник.

Одного разу в повному магазині розливного пива випадково почули чоловіків, обговорювали одного, який на веселу чоловічу вечірку не потрапляє. Виявилося, що у товариша прихворіла дружина. Чоловіків настільки вразила ця дивна і дрібна причина відсутності товариша, що всієї черги протягом 10 хвилин довелося вислухати ряд епітетів, що характеризують безглуздість "підкаблучника".

Складно намагатися щось довести "справжнім" чоловікам, які переконані в тому, що жінка - це машина для прибирання-готування та ще для виношування і народження дітей. І вже точно виконання домашньої роботи і допомогу в побуті - це зовсім не ознака підкаблучника.

 Точно так же, як і час, проведений з родиною, ігри з дітьми, що в нашому соціумі чомусь вважається виключно жіночою прерогативою. А ось круте авто, висока зарплата і, вибачте, повні штани понтів навряд чи додадуть комусь мужності. Якщо чоловік не має впливу на жінку, і вона не погоджує з ним свої рішення, цілком може бути, що в такій сім'ї проблема зовсім не в чоловікові-підкаблучнику, а в жінці-стерві, яка не вміє поважати і цінувати свого супутника життя.

Чому жінки зраджують чоловікам: 11 причин

Чому чоловіки зраджують в сексі: 10 причин.

Які помилки в стосунках з чоловіками роблять всі жінки

Чому чоловікам мало однієї жінки

Якій жінці чоловік ніколи не зрадить і не покине

Як чоловікові дізнатися, що жінка хоче з ним переспати.

Як жінці дізнатися, що чоловік хоче з нею переспати.

Сім речей, які жінки не хочуть знати про секс

ТОП 5 поз, про які мріють чоловіки.

 

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"