Чому чоловіки зраджують в сексі: 10 причин

Ми зібрали найрозповсюдженіші причини чоловічих зрад

Чому чоловіки зраджують в сексі: 10 прич…

Чому чоловіки зраджують в сексі. Це питання хоч раз турбувало кожну жінку. Часто вони шукали причину у собі, але це не зовсім так. Отже, ми зібрали найрозповсюдженіші причини чоловічих зрад. Усі вони прості і банальні, як самі чоловіки.

1 Підвищена сексуальна потреба

В цьому випадку сексуальний контакт позбавлений близького спілкування і емоційної прихильності. Це короткочасна зв'язок і відбувається, як правило, з малознайомими партнерками або з давніми знайомими - співробітницями, дружинами друзів, або подругами дружини.

2. Прагнення до різноманітності

Чоловік хоче отримати нові враження і відчуття в період, коли в сімейному житті настає затишшя і нудьга. Чому чоловіки зраджують дружинам? Найчастіше через одноманітнысть в сексі.

3. Випадкові обставини

Легке алкогольне сп'яніння підвищує сексуальний потяг і знімає заборони. Деякі чоловіки вважаютьсаме вживання спиртного головною причиною зради.

4. Почуття до іншої жінки

В цьому випадку позашлюбний зв'язок є цілком природним вчинком, тому що є частиною взаємовідносин, заснованих на коханні. Тут чоловіка навіть важко дорікнути в чомусь. А раптом це кохання всього його життя?

5. Жіноча наполегливість

У сучасному світі близько третини жіночого населення не перебувають у шлюбі. Багато з них готові вступати в сексуальні відносини з чоловіком, незалежно від того, одружений він чи ні. Чоловік, стикаючись з жіночої ініціативою часто не може образити даму відмовою. Крім того, деякі бояться, що їх вважатимуть недієздатними, імпотентами, підкаблучниками, або геями.

6. Самоствердження

Для чоловіків, що не реалізували свої кар'єрні амбіції, характерно тішити своє самолюбство кількістю сексуальних перемог. Таким чином, вони намагаються компенсувати свою професійну неспроможність. Дослідження психологів сходяться на думці, що чим успішніше йдуть справи на роботі, тим менше у чоловіка схильність до зрад.

7. Помста

Деякі чоловіки вступають в зв'язок через бажання помститися дружині за зраду або приниження, або щоб підтвердити свою свободу.

8. Тимчасова розлука з дружиною

Відсутність дружини, яка поїхала у відрядження, відпустку або перебуває на лікуванні, часто сприймається як вагома підстава для пошуків її тимчасової заміни.

9. Бонус за успіх

Подібна причина зради характерна для чоловіка, який багато сил і енергії витрачав на свою професійну самореалізацію. Коли після довгих років наполегливої ​​праці він нарешті домагається серйозних успіхів, то вирішує заохотити себе коханкою.

10. Живемо тільки раз

Дуже часто чоловіки, схильні до зрад, керуються принципом "життя коротке і дається лише раз". Варто відзначити і суспільне поблажливість до чоловічих зрад, яке, на жаль, практично заохочує їх. Часто зради чоловіків подають ледь, як не фізіологічну потребу.

Чому чоловікам мало однієї жінки

Якій жінці чоловік ніколи не зрадить і не покине

Як чоловікові дізнатися, що жінка хоче з ним переспати.

Як жінці дізнатися, що чоловік хоче з нею переспати.

ТОП 5 поз, про які мріють чоловіки.

Раніше ми писали про чотири трюки в ліжку, після яких хлопець ніколи не кине дівчину.

Топ-5 поз для сексу, які ненавидять жінки.

П'ять помилок, які дівчата роблять в ліжку з коханими.

А також, яку позу жінки найбільше люблять.

Крім того розповідали шість ознак того, що жінка хоче сексу саме зараз.

Про п'ять поз для гарантованого жіночого оргазму.

Де знаходяться сім забутих ерогенних зон у жінок.

І що жінки не знають про секс.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"