ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Залишилося лише два кандидати на голову ДФС Львівщини

Таке рішення прийняла комісія з їх заслуховування
Depo.
31 липня 2015 09:51
ФОТО: depo.ua
Залишилося лише два кандидати на голову ДФС Львівщини
Залишилося лише два кандидати на голову ДФС Львівщини

Як повідомляє Depo.Львів за результатами голосування однакову і найбільшу кількість голосів (5 "за") набрали Ігор Кондро та Василь Лемішовський.

Саме їх кандидатури Комісія рекомендуватиме голові Державної фіскальної служби України для призначення керівником обласного фіскального відомства.

Зараз Кондро працює на посаді першого заступника начальника ДПІ у Сихівському районі, а Лемішовський виконує обов'язки начальника ГУ ДФС у Львівській області.

Документи на участь у конкурсному відборі подали 16 кандидатів.

Нагадаємо, ДФС України у Львівській області залишається без керівника вже більше, аніж півтора роки.

За результатами відкритого конкурсу на початку березня 2015 року перемогу здобув 31-річний юрист Маркіян Мальський, який є партнером адвокатської компанії Arzinger і сином колишнього посла України в Польщі.

Друге місце посів 57-річний керівник компанії "Сігма" т.в.о. віце-президента Львівської торгово-промислової палати Михайло Коропецький, який є креатурою "Народного Фронту", а точніше, братів Васюників. Всього в конкурсі брало участь 16 кандидатів.

Львівський бізнес позитивно відреагував на обох претендентів. Але тодішній керівник фіскальної служби не встиг призначити жодного з переможців, оскільки 23 березня Кабінет міністрів звільнив його самого.

Не поспішав це зробити і призначений 5 травня на його місце виходець із партії "Блок Петра Порошенка" Роман Насіров. Більше того, він зробив спробу призначити керівником фіскалів на Львівщині чинного керівника ДФС Івано-Франківщини Ірину Столярик.

Представлення у червні цього року зірвали львівські активісти.

Опісля керівник ДФС рекомендував на цю посаду Кондро, проте голова Львівської ОДА Олег Синютка відмовився погоджувати його кандидатуру без відкритого конкурсу.

Більше новин про перипетії щодо призначення головного фіскала Львівщини читайте на Depo.Львів.

Мітки: #