ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Стало відомо коли заслухають кандидатів на головного фіскала Львівщини

Станом на 29 липня - 16 претендентів
Depo.
29 липня 2015 13:35
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на повідомлення ДФС, Державна фіскальна служба заслухає кандидатів на посаду голови управління служби у Львівській області 30 липня. 

Станом на 29 липня документи на участь у конкурсному відборі подали 16 кандидатів, серед яких перший заступник голови управління ДФС в Одеській області Сергій Данилин, начальник управління державної служби з боротьби з економічною злочинністю МВС у Рівненської області Віталій Дума, заступник начальника обласної податкової інспекції у Львівській області Богдан Комарницький.

Також заяви подали заступник начальника управління ДФС у Львівській області Франківського району Львова Юрій Каспрук, заступник начальника податкової інспекції Сихівського району Львова Ігор Кондро, заступник начальника податкової інспекції в Приморському районі Одеси Ольга Ліщинська, виконуючий обов'язки начальника податкової інспекції Сокальського району ДФС у Львівській області - Михайло Шайнер.

Крім того, заявку на участь у конкурсі подали помічник-консультант депутата Верховної Ради Назар Крупчак і колишній помічник-консультант депутата Раді Михайло Коропецький.

Голова правління компанії "Львівхім" Віктор Горбач, директор холдингової компанії Павло Фіщук і заступник директора компанії "Росан" Ігор Гринько також у списку кандидатів на посаду голови управління ДФС у Львівській області.

Документи також подали слідчий управління ДФС у Львівській області Олег Лень, заступник начальника ДФС у Львівській області Василь Лемішовський, третейський суддя на товарній біржі "Галицько-Волинська Книжа" Олександр Кондра й заступника гендиректора геофізичного підприємства "Укргеофізика" Дмитро Паробок.

Львівська обласна державна адміністрація попросила голову Державної фіскальної служби Романа Насірова провести прозорий конкурс на голову управління у Львівській області.

Більше про фіскальну службу і скандал з призначенням керівника на Львівщині читайте на Depo.Львів.