ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Вірменський Кафка їде на Форум видавців

Книга оповідань Арама Пачяна вперше виходить іноземною мовою - українською
Depo.
16 серпня 2015 14:48
ФОТО: depo.ua
Вірменський Кафка їде на Форум видавців
Вірменський Кафка їде на Форум видавців

Цьогоріч збірка "Робінзон" популярного вірменського письменника Арама Пачяна вперше виходить іноземною мовою - українською у "Видавництві Старого Лева". Про це Depo.Львів повідомили у "Видавництві Старого Лева".

Оповідання поєднали магічний реалізм Борхеса та характерний Кафківський післясмак, відчути які та поспілкуватися з самим Арамом читачі зможуть 10 вересня у київській Книгарні Є та 11 вересня під час Форуму Видавців у Львові.

"Якщо порівнювати творчість Арама Пачяна з іншими авторами, то на думку спадають Генрі Міллер, молодий Кафка, брати Грімм, - каже перекладач "Робінзона" Анушаван Месропян. - У творах Пачяна є почуття самотності, дивакуватість, чужинство, нерішучість. Світ його героїв жорстокий і занедбаний - схоже, це відображення внутрішніх протиріч письменника, які він не може висловити вголос, або ж не хоче маніфестувати від свого імені й вкладає в уста своїх персонажів".

Вірменський Кафка їде на Форум видавців - фото 1

До чудернацьких історій Араму не звикати - він є відомим журналістом у Єревані, ведучим «Божевільних розмов» і літературної передачі "У бібліотеці з Арамом Пачяном" на радіо "Лратвакан".

Арама називають вундеркіндом вірменської літератури - у свої 32 роки він вже був двічі нагороджений щорічною премією Спілки Письменників Вірменії, а у 2010 році удостоївся молодіжної премії президента Вірменії.

Вірменський Кафка їде на Форум видавців - фото 2

Арам Пачян - вірменський письменник і есеїст. Народився у 19 березня 1983 в місті Ванадзор у сім`ї медиків.

Більше новин про Форум видавців у Львові читайте на Depo.Львів

Мітки: #