У Садового обіцяють повертати кошти за проїзд у трамваях і тролейбусах

Якщо ж пасажир їде у трамваї, а попереду сталась ДТП і через це трамвай не може проїхати, то це не є причиною для повернення вартості проїзду

Виконавчий комітет Львівської міської ради затвердив Правила користування міським електричним транспортом, які передбачають компенсацію вартості квитка пасажиру при незавершеному проїзді. Про це пише Depo.Львів з посиланням на "Львівський портал".

Затверджені Правила користування міським електричним транспортом передбачають:

  • якщо трамвай/тролейбус не може продовжити рух по маршруту внаслідок несправності (поломки), і через це пасажир не зміг завершити проїзд до пункту призначення, то такий пасажир пересідає на інший транспортний засіб перевізника та продовжує свою подорож. Валідація квитка у новому транспортному засобі при цьому не здійснюється;
  • якщо пасажир не може завершити свою поїздку через припинення руху трамвая/тролейбуса у потрібному напрямку на термін більше, ніж 30 хвилин через причини, які є у компетенції "Львівелектротрансу", то тоді пасажир має право на компенсацію проїзду. Компенсації підлягають квитки, придбані за тарифними планами "разова поїздка" та "разова поїздка у водія". Порядок компенсації визначає сам "Львівелектротранс";
  • у разі неможливості руху будь-яких транспортних засобів у необхідному пасажиру напрямку внаслідок причин, які не залежать від перевізника (форс-мажорних обставин), надання транспортних послуг зупиняється без будь-яких зобов'язань перед пасажиром з боку перевізника або організатора перевезень.

У ЛКП "Львівелектротранс" уточнили, коли ж реально пасажир може отримати компенсацію вартості проїзду за неповний проїзд в електротранспорті:

"Мова йде про ті випадки, коли, наприклад, пасажир їде трамваєм зі Сихова, а попереду на колії стоїть несправний трамвай. І через це його трамвай не може проїхати, тому пасажир змушений пересідати із трамвая на маршрутку. Або коли виникла несправність самого транспортного засобу, в якому знаходиться пасажир, і він не може продовжити поїздку через те, що інших транспортних засобів немає на цій ділянці в межах 30 хвилин. Це, власне і причинами, які є в компетенції "Львівелектротрансу".

Відповідно, у таких випадках передбачена компенсація вартості проїзду. Сама процедура компенсації вартості проїзду ще має бути прописана, наразі вона ще в процесі розробки. Орієнтовно через місяць ми оголосимо, яким чином ця процедура відбуватиметься, куди потрібно буде підійти, щоб отримати або інший квиток, або відшкодування вартості проїзду.

Натомість якщо ж пасажир їде у трамваї, а попереду сталась ДТП і через це трамвай не може проїхати, то це не є причиною, що є в компетенції перевізника. Цей випадок належить до форс-мажорних обставин, тоді пасажиру вартість проїзду не компенсовуватимуть", – пояснив речник ЛКП "Львівелектротранс" Іван Бондар.

Нагадаємо, громадська рада підтримала 5 грн за проїзд у львівському електротранспорті.

Частина активістів уже покинула громадську раду через таке рішення.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme