ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Трускавець дістався Садовому

Переможець виборів за прикладом мера Львова обіцяє впровадити програму "Трускавець-2020"
Depo.
28 жовтня 2015 12:59
ФОТО: depo.ua

Переможцем на посаду міського голови у Трускавці став Андрій Кульчинський. За попередніми даними, його підтримало 39% виборців. Друге місце зайняв Ігор Кісак, який отримав 27%, а третє – Руслан Козир, 22%. Про це пише Depo.Львів.

За словами голови місцевої ТВК Руслана Пономаренка, остаточні результати ТВК зможе оголосити за 5-10 днів.

Варто зазначити про суттєвий відрив на трускавецьких виборах між першим та другим кандидатами – понад одна тисяча голосів. І що цікаво, за Андрія Кульчинського віддали на півтори тисячі голосів більше ніж за чинного до тепер мера Руслана Козира, який посів третє місце.

Керівник виборчої кампанії Андрія Кульчинського та медіаспеціаліст Наталія Улинець зауважує, що жителі Трускавця останні роки потребували змін.

"Розроблена кандидатом програма розвитку міста "Трускавець-2020" повністю віддзеркалює проблеми міста і пропонує конкретний план дій для їх вирішення", - переконані у штабі переможця.

Нагадаємо, Андрій Кульчинський є головним лікарем Трускавецької міської лікарні та депутатом міської ради трьох скликань, висунутий на посаду міського голови від партії "Об’єднання "Самопоміч".

Більше новин про вибори на Львівщині читайте на Depo.Львів.