Сміттєпереробний завод на Львівщині повинні побудувати за два роки

Синютка розповів, як працюють комунальні підприємства Львівської міськради

Львівський міський голова Андрій Садовий має кожного дня вирішувати проблему із сміттям. Про це на брифінгу повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, пише Depo.Львів.

За його словами, у п'ятницю перед Великоднем виник колапс із вивозом сміття з міста Львова, тому Львівська ОДА взяла ініціативу у свої руки і провела складні переговори з мерами міст Львівської області.

"У п'ятницю керівник профільного департаменту Львівської міської ради не міг додзвонитись до єдиного керівника фірми-перевізника – директора львівського комунального підприємства "Львівспецкомунтранс". Також у суботу вантажівки із документами про вивіз сміття у Дніпро опинились у Самбірському районі і тільки завдяки втручанню керівництва району вдалось уникнути самосуду, який хотіли вчинити місцеві мешканцями із водіями фур", - розповів Синютка.

Він також додав, що вантажівки із львівським сміттям опинились "зовсім не там, де мали б бути".

"Це проблема, яку Львівська міська рада має вирішувати кожного дня", - сказав Синютка.

Голова Львівської ОДА також подякував міським головам області за їх позицію.

"Громади області не просто надають допомогу громаді міста Львова – вони намагаються врегулювати проблему із ТПВ на території області комплексно", - сказав голова ОДА.

Віце-прем'єр Володимир Кістіон додав, що Львівська міська рада за рахунок фінансових ресурсів буде підтримувати полігони у Львівській області.

"Це позитивний перший крок, який дозволить побудувати сміттєпереробний завод на Львівщині. Я висловлюю подяку за роботу голові Львівської ОДА Олегові Синютці", - сказав Кістіон.

Нагадаємо, сьогодні у Львові підписали меморандум щодо поводження із проблемами ТПВ.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів