Сміттєпереробний завод на Львівщині повинні побудувати за два роки

Синютка розповів, як працюють комунальні підприємства Львівської міськради

Depo.
21 квітня 2017 14:46
ФОТО: depo.ua

Львівський міський голова Андрій Садовий має кожного дня вирішувати проблему із сміттям. Про це на брифінгу повідомив голова Львівської ОДА Олег Синютка, пише Depo.Львів.

За його словами, у п'ятницю перед Великоднем виник колапс із вивозом сміття з міста Львова, тому Львівська ОДА взяла ініціативу у свої руки і провела складні переговори з мерами міст Львівської області.

"У п'ятницю керівник профільного департаменту Львівської міської ради не міг додзвонитись до єдиного керівника фірми-перевізника – директора львівського комунального підприємства "Львівспецкомунтранс". Також у суботу вантажівки із документами про вивіз сміття у Дніпро опинились у Самбірському районі і тільки завдяки втручанню керівництва району вдалось уникнути самосуду, який хотіли вчинити місцеві мешканцями із водіями фур", - розповів Синютка.

Він також додав, що вантажівки із львівським сміттям опинились "зовсім не там, де мали б бути".

"Це проблема, яку Львівська міська рада має вирішувати кожного дня", - сказав Синютка.

Голова Львівської ОДА також подякував міським головам області за їх позицію.

"Громади області не просто надають допомогу громаді міста Львова – вони намагаються врегулювати проблему із ТПВ на території області комплексно", - сказав голова ОДА.

Віце-прем'єр Володимир Кістіон додав, що Львівська міська рада за рахунок фінансових ресурсів буде підтримувати полігони у Львівській області.

"Це позитивний перший крок, який дозволить побудувати сміттєпереробний завод на Львівщині. Я висловлюю подяку за роботу голові Львівської ОДА Олегові Синютці", - сказав Кістіон.

Нагадаємо, сьогодні у Львові підписали меморандум щодо поводження із проблемами ТПВ.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів