Стало відомо, коли розпочнуть вивозити сміття зі Львова

Питання про сміття розглянуть на сесії Львівської облради

Depo.
21 квітня 2017 11:52
ФОТО: depo.ua

Уже з наступного тижня, за результатами підписаного меморандуму, будуть підписані конкретні угоди на прийом сміття зі Львова. Про це на брифінгу після підписання меморандуму щодо вирішення проблем із ТПВ заявив голова Львівської ОДА Олег Синютка, пише Depo.Львів.

Голова ОДА додав, що область двічі рятувала місто від сміттєвого колапсу.

"Також колапс виник перед Великоднем і Львівська ОДА вирішила взяти ініціативу у свої руки. Ми проводили переговори із міськими головами області. Більшість цих зустрічей відбувалась непублічно, адже ці питання є дуже складними. Фінальна зустріч відбулась у вівторок, де ми узгодили текст меморандуму остаточно й протягом трьох днів проговорювали його із міськими головами міст області, говорили із ними щодо вирішення їх соціальних питань. Саме тому підписання відбулось сьогодні", - сказав Синютка.

Він наголосив на тому, що остаточний текст меморандуму вдалось погодити на зустрічі у вівторок й зокрема подякував за роботу голові обласної ради Олександру Ганущину, який знайшов механізм вирішення екологічних питань у області. Сьогодні ж Ганущин перебуває у складі урядової делегації у Варшаві.

Синютка також відзначив, що Вирішення питання із сміттям належить до виключних повноважень органів місцевого самоврядування.

Також, з його слів, це питання у вівторок буде розглядатись на сесії Львівської обласної ради.

"Думаю, депутати поцікавляться станом справ про те, як підписані конкретні угоди на прийом сміття і як реалізовується меморандум", - сказав голова ОДА.

Нагадаємо, сьогодні у Львівській ОДА підписали меморандум між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у місті Львові.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів