Львівський патологоанатом розповів, чи можна інфікуватися коронавірусом від покійника

Начальник Львівського обласного патологоанатомічного бюро Борис Рібун розповів, як проводть розтини померлих від коронавірусу

Львівський патологоанатом розповів, чи м…

Начальник Львівського обласного патологоанатомічного бюро Борис Рібун розповів, як проводть розтини померлих від коронавірусу. Про це пише Depo.Львів, з посиланням на "Високий Замок".

"Ми працюємо у тих самих умовах, що й інші медики у ковідних відділеннях. Тобто ті ж засоби індивідуального захисту. Комбінезони, респіратори… Адже від покійників також можна інфікуватися. Один із наших патанатомів помер кілька місяців тому. Працював з ковідними людьми, правда, мав свою тяжку супутню легеневу патологію. Віком був за 60 років", - повідомив він.

Ситуація помінялася з похоронами змінилася. Спочатку були більш жорсткі заходи: покійників перевозили тільки у мішках, видавали теж лише у мішках. Але вже більше двох місяців привозять на ношах, накритих лише продезінфікованим простирадлом. Після розтину тіло обробляють, дезінфікують. Можна одягати, вкладати у труну, дезінфікувати труну і видавати родичам у такому вигляді. Можна навіть відкривати покійника, лише щоб не було контакту живих людей з небіжчиком.

За його словами, у березні, коли було запроваджено карантин в Україні, розтинів померлих унаслідок ковіду у нас не було. Розтини почалися у квітні, коли від ковіду померли люди. На даний час в області померло близько 1100 осіб. "Є поодинокі випадки, коли помирають і люди молодшого віку. Дівчина у Стрию 19-річна померла. Були ті, кому за 40, за 50… Переважно це люди, які мають супутню патологію, яка сприяє розвитку коронавірусного захворювання", - повідомив Рібун.

Є випадки, коли людина хворіла весною, а тепер має тяжкі склеротичні зміни легеневої патології. І людина помирає від легеневої недостатності.

Не легені: Львівський вчений назвав основну мішень коронавірусу

Як не захворіти на коронавірус.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"