Львів'янка Катерина Крива – двічі чемпіонка Європи з карате

У медальному командному заліку національна збірна команда України посіла третє місце турнірної таблиці

У м. Коцаелі (Туреччина) завершився 52-й чемпіонат Європи з карате, участь в якому взяли 1 147 спортсменів з 50 країн Старого Континенту. Львів'янка Катерина Крива виборола дві золоті нагороди. Про це пише Depo.Львів з посиланням на заступника начальника управління молоді і спорту ЛОДА Оксану Вацебу.

У медальному командному заліку національна збірна команда України посіла третє місце турнірної таблиці (перше місце – Туреччина, друге місце - Італія) з доробком: дві золоті, срібна та дві бронзові нагороди.

Дві з п'яти медалей особистих змагань, у тому числі й одну "золоту", а також "золото" жіночої "стінки" вибороли каратисти Львівщини. Зокрема:

І місце (особисто), І місце (команда) – Крива Катерина;

І місце (команда) – Мястковська Анастасія.;

ІІ місце – Горуна Станіслав.

Зазначимо, що це перший чемпіонат Європи, у якому каратисти змагались у статусі "олімпійців", оскільки рішенням 129-ї сесії Міжнародного олімпійського комітету цей популярний вид спорту включили до олімпійської родини.

Раніше ми писали про те, хто став найкращою спортсменкою Львівщини.