Колію до Варшави будуватимуть корейці

Корейська компанія зацікавилась будівництвом шахти на Львівщині

Корейська компанія UNINK зацікавилась проектами будівництва вугільної шахти у селі Любель Жовківського району, нової залізниці між Варшавою і Львовом, а також трьох вітрових електростанцій на Львівщині. Про це повідомив керівник управління залучення інвестиції Львівської ОДА Роман Матис, пише Depo.Львів з посиланням на Захід.нет.

"У Казахстані на міжнародній виставці EXPO 2017 Astana представлений стенд України, для якого ми у Львівській облдержадміністрації також підготували проекти – це будівництво нової вугільної шахти у селі Любель на Жовківщині та облаштування залізничної дороги між Львовом та Варшавою. Обидва ці проекти зацікавили корейську компанію UNINK, представники якої готові обговорювати можливі інвестиції", – сказав Роман Матис.

Орієнтовна вартість колії від Львова до Варшави – близько 50 млн євро. Однак наразі не відомо, скільки коштуватиме будівництво шахти.

"Також корейців зацікавила Львівщина як майданчик для інвестування в альтернативну енергію. Зокрема вони готові розглядати будівництво трьох вітрових електростанцій на Львівщині потужністю близько 36-39 мегаватт", – додав Роман Матис.

До слова, на облаштування одного вітряка потужністю 5 мегаватт потрібно від 3,5 до 5 млн євро залежно від місцевості та конкретних характеристик.

За словами Романа Матиса, переговори з корейцями розпочнуться вже після 15 вересня за участі керівника торгово-промислової палати України Сергія Свистіля.

Нагадаємо, львів'яни майже заманили до себе IKEA.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook