UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Львів'яни майже заманили до себе IKEA

Шведська IKEA розглядає можливість відкриття виробництва в Україні

Як повідомляє Depo.Львів начальник управління інвестиційної політики Львівської обласної державної адміністрації Роман Матис заявляє, що мережа магазинів меблів і товарів для будинку IKEA (Швеція) розглядає можливість відкриття виробництва в Україні.

"Рік тому на цій же площадці я почав з компанією діалог, що поклав початок переговірним і ознайомлювальним процедурам, а після сьогоднішньої моєї зустрічі за участю EBA Lviv-Western Ukrainian Office of The European Business Association з менеджментом IKEA удалося досягти домовленості про наступний предметний контакт у питанні розміщення виробництв компанії на території Львівщини", - повідомив Матис.

Він зазначив, що процес входження ритейлера потребує інтенсивної роботи з масивами різних даних про українські ринки, а переговори щодо розміщення виробництва не припинялися, хоча й затяглися в часі.

Нагадаємо, IKEA розглядає можливість виходу на український ринок. IKEA заснована в 1943 році у Швеції Інгваром Кампрадом. Перший торговий центр компанії відкрився в 1958 році.

До складу ІКЕА входить виробнича група Swedwood, що займається виробництвом дерев'яних меблів і комплектуючих і має 35 заводів у 9 країнах. В Україні працює інтернет-магазин компанії, товар поставляється з Польщі.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook