ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Шість разів у відпустку: Коли і за які гроші відпочивав Садовий та його свита

Один з чотирьох заступників очільника Львова сумістив відпочинок з весіллям, два відпочивати навіть не починали, а от сам мер побував у відпустці шість разів

Depo.
26 вересня 2017 20:00
ФОТО: depo.ua

Depo.Львів з'ясував, коли міський голова Львова Андрій Садовий та його заступник з питань ЖКГ Сергій Бабак, заступник міського голови з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків, заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко і в.о. заступника міського голови з гуманітарних питань Галина Слічна перебували у відпустці і скільки отримали відпускних.

На жаль, Львівська міська рада відмовилася надати інформацію про те, де саме львівські можновладці проводили свої відпустки, обґрунтувавши це тим, що нібито не володіє цією інформацією.

Садовий любить недовго, але часто

Мер Львова цього річ був у відпустці аж шість разів, але потрохи. А саме чотири дні у січні – з 10 до 13 число, один день у лютому – 21 числа, два дні – 6-го і 7-го – у березні, п'ять днів у липні – з 24 по 28 число, і двічі в останній місяць літа: один день – 11 серпня, та п'ять днів – 14-18 серпня. Дивлячись на ці дати, стає зрозуміло, що Садовий любить релаксувати недовго, але часто. Втім, не так вже й недовго, адже очільник Львова дробить відпустку і приєднує її до офіційних вихідних та свят – Різдва, Великодня, навіть 8 березня.

Про те, де Садовий проводив відпустку, а точніше – відпустки, у міській раді відмовилися повідомити. "Інформація щодо місця перебування Садового Андрія Івановича та вартості витрат під час відпусток в управлінні персоналом Львівської міської ради відсутня", - сказано у відповіді на запит Depo.Львів. Також міська рада відмовилася надати інформацію, коли і де Садовий перебував у відпустці в 2016 році.

На відміну від міськради, яка не знає, де відпочиває її начальник, Depo.Львів з'ясував, що свою першу цьогорічну відпустку Садовий провів з дружиною і п'ятьма синами у Альпах, на гірськолижному італійському курорті Кронплатц.

Гірськолижний відпочинок в італійських Альпах, за інформацією туроператорів, задоволення не з дешевих, хоча для людей з достатоком і "підйомні". Денний скі-пас (абонемент на катання) для дорослого стартує від 49 євро на особу, на два дні — 94 євро, три дні — 136 євро. Для дітей тарифи менші: скі-пас на половину дня — 27 євро, один день — 34 євро. Додамо, що у Кронплатці діють два типи абонементів: "Скіпас Кронплатц" на 31 підйомник і "Доломіти супер-скі" (чинний у зоні Кронплатц та на одинадцяти сусідніх курортах).

Готель обійдеться значно дорожче. Як похизувався сам Садовий на своїй сторінці у "Фейсбук", під час катання на лижах у Альпах його сім'я зупинялася у тризірковому готелі Heinz. "Вартість проживання в готелі на сімох людей зі сніданками та вечерями — 410 євро на добу", - написав Садовий.

Додамо, що відпочинок Садового в Італії активно тролили учасники мережі.

За 18 днів відпустки Садовий отримав 30 620,32 грн, а саме: за 10-13 січня – 4195,95 грн; за 21 лютого – 1063,29 грн; за 6-7 березня – 2156,88 грн; за 24-28 липня – 10689,40 грн, 11 серпня – 2085,80 грн; 14-18 серпня – 10429, 00 грн.

А от кінець серпня, як стало відомо Depo.Львів, міський голова Львова Андрій Садовий проводив у Норвегії. Згідно з офіційною відповіддю міської ради, Садовий у Норвегії не відпочивав у відпустці, а працював. Зокрема, львівський мер провів зустріч з мером Осло (Норвегія) пані Маріанне Борґен. Окрім цього, мер Львова провів зустріч з українською громадою Осло і взяв участь в урочистостях з нагоди Дня Незалежності України та вшануванні пам'яті Миколи Радейка - провідника ОУН на Лемківщині, який змушений був емігрувати до Норвегії, де помер у 2005 році. Водночас у рамках візиту міський голова Львова Андрій Садовий зустрівся з мером Берґена на заході Норвегії пані Марте Персен, а також з підприємцями цього міста.

Бабак не любить відпочивати

Згідно інформації Львівської міської ради заступник міського голови з питань житлово-комунального господарства Сергій Бабак у відпустці у 2017 році не був. Інформація щодо його перебування у відпустці у 2016 році в управлінні персоналом Львівської міської ради відсутня. Відповідно, відпускні Бабаку не нараховувалися.

Васьків любить так, як Бабак

Згідно інформації Львівської міської ради, заступник міського голови з фінансово-економічних питань Геннадій Васьків у відпустку у 2017 році також не ходив. Відповідно, відпускні Бабаку у 2017 році не нараховувалися. Інформація щодо перебування Васьківа у відпустці у 2016 році в управлінні персоналом Львівської міської ради також відсутня.

Москаленко одружився заради відпустки

Заступник міського голови з питань розвитку Андрій Москаленко перебував в основній щорічній відпустці тривалістю 12 календарних днів з 12 до 23 червня. За цей час йому було нараховано 20164,33 грн "відпускних".

Інформацію щодо місця перебування Москаленко у відпустці традиційно Львівська міська рада Depo.Львів не надала. Проте неважко здогадатися, що відпустку 30-річний Андрій Москаленко взяв, зокрема для того, аби погуляти на власному весіллі і розслабитися під час "медового місяця". Адже 10 червня Москаленко одружився.

Слічна любить разом із Садовим

В.о. заступника міського голови з гуманітарних питань, директор департаменту гуманітарної політики Львівської міської ради Галина Слічна, як і її начальник, любить ходити у відпустки часто, але ненадовго. у 2017 році в основній щорічній відпустці вона перебувала чотири рази: два дні – 6-7 лютого; один день – 3 березня; два дні – 13-14 квітня; 16 днів – 7-22 серпня.

"Інформація щодо місця перебування Галини Миколаївна Слічної та вартості витрат під час відпусток в управлінні персоналом Львівської міської ради відсутня", - сказано у відповіді на запит Depo.Львів.

Також міська рада відмовилася надати інформацію, коли і де Слічна перебувала у відпустці в 2016 році.

За 21 день перебування у відпустці Слічна отримала 31006,42, а саме: за 6-7 лютого – 1189,02 грн; 3 березня – 597,52 грн; 13-14 квітня – 1192,68 грн; 7-22 серпня – 28027,20 грн.

Отже, хоч українське законодавство і змусило львівських чиновників оприлюднити дати своїх відпусток і розміри відпускних, але аж ніяк не зізнатися, де і з ким вони їх проводять. Чи вистачає їм грошей платників податків на їхні розваги, також залишається лише здогадуватися.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів