ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Кандидати від "Cамопомочі" передумали йти на вибори з Садовим

З виборів до обласної ради найбільше знялось кандидатів від "Самопомочі" і партії Гриценка
Depo.
8 жовтня 2015 21:40
ФОТО: depo.ua
Кандидати від "Cамопомочі" передумали йти на вибори з Садовим
Кандидати від "Cамопомочі" передумали йти на вибори з Садовим

Львівська обласна виборча комісія скасувала реєстрацію 12 кандидатів у депутати на виборах до Львівської облради. Зокрема, скасовано реєстрацію двох кандидатів від "Самопомочі" та ще двох – від "Громадянської позиції".  Про це повідомив голова Львівської ОВК Микола Щур, пише Depo.Львів із посиланням на ЗІК.

"На засіданні Львівської обласної виборчої комісії було прийнято рішення про скасування реєстрації 11 кандидатів у депутати. На передньому засіданні комісії 2 жовтня було скасовано реєстрацію одного кандидата", – повідомив Щур.

Загалом скасовано реєстрацію 12 кандидатів, 10 із яких написали заяви про відмову балотуватися на виборах. Реєстрацію ще двох кандидатів скасовано через їх подвійне балотування, що є порушенням закону.

"Двоє кандидатів балотувалися до Львівської облради від однієї політичної партії, а в району чи міську раду від зовсім іншої політичної партії – тобто було подвійне висування від різних політичних суб’єктів. На підставі повідомлення ЦВК було скасовано їх реєстрацію", – пояснив Щур.

Як повідомив Щур, у заявах про відмову балотуватися кандидати не вказують причину такого рішення.

Голова Буської райради Володимир Замроз, який відмовився балотуватися до Львівської облради від "Самопомочі" пояснив: прийняв таке рішення, оскільки партія не врахувала його побажання щодо висування на конкретному окрузі.

"Я працював у 32 окрузі і готувався як до мажоритарного округу. Але наші парламентарії змінили закон про вибори. У "Самопомочі" мене підтримали і обіцяли, що висунуть у 32 окрузі, але зі мною не погодивши і мене не поставивши до відома, на конференції висунули мене в іншому – 33 окрузі. У мене різко знизилися шанси бути обраним за тим законодавством, яке є на сьогодні. Окрім того, на 33 окрузі кандидує і діючий депутат Львівської облради Богдан Козак".

Буський район має мати свого депутата у Львівській облраді. Але якщо буде Козак і Замроз на цьому окрузі – значить, ні один, ні другий не буде депутатом, каже Замроз.

"Я писав заяву про те, що хочу балотуватися у 32-му окрузі. Але мої побажання не були враховані. Мені пояснювали, що це було рішення політради партії", – додав голова райради.

Раніше ми повідомляли, що Садовий впав в релігійний фанатизм, а також, що у Львові мера прирівняли до російських окупантів.

Більше новин про вибори у області читайте на Depo.Львів.