ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Львові Садового прирівняли до російських окупантів (ФОТО, ВІДЕО)

Мер втік від обурених мешканців Рясне-Руської, які вимагали не відбирати у них землю, як це роблять москалі
Depo.
8 жовтня 2015 14:24
ФОТО: depo.ua

Селяни з Рясне-Руського увірвалися до міськради Львова, щоб захистити свої городи
Сьогодні, 8 жовтня, мешканці приміського села Рясне-Руського вимагали від влади міста Львова відмовитися від будівництва Індустріального парку на землях, які вони обробляють. Про це пише Depo.Львів із посиланням на ZIK.

На акцію протесту біль львівської ратуші зібралося близько чотирьох десятків мешканців Рясне-Руської.

Люди стояли з плакатами "Не бути Індустріальному парку на наших землях", "Не тільки москалі забирають наші землі, а й Садовий", "Заберіть хімвідходи, віддайте наші землі", "Промзоні - ні! Так нашій ораній землі!", "Не дамо відібрати людське майно", "Не анексуйте наші території" тощо.

За словами селян, вони обурені намірами Львівської міської ради створити на землях, які вони обробляють понад тридцять років, створити Індустріальних парк, а їхні городи перенести на землі колишнього відстійника з хімічними відходами.

"Це наші землі, ми їх обробляємо від 70-х років минулого століття. Міська рада без нашої згоди присвоїла кадастровий номер цій ділянці, а тепер просто її продає від виглядом створення Індустріального парку. Народ проти, бо це наші землі, а їх просто в нас забирають", - обурилася учасниця пікету Галина.

"Наші землі минулого року якимось дивом перейшли у підпорядкування до міської ради. Ніхто із селян на це згоди не давав. Наскільки я знаю, наші ділянки хоче викупити приватна компанія, аби зробити там відстійник для своїх фур, а зовсім не Індустріальний парк. У міськраді нам кажуть, що це ми добровільно погодилися віддати свої землі, але це неправда", - розповіла протестувальниця з Рясне-Руського Зоряна.

У Львові Садового прирівняли до москалів - фото 1

Під час нетривалого мітингу люди голосно скандували прізвище львівського мера, викликаючи його до себе. Не дочекавшись Андрій Садового протестувальники пішли до мерії, щоб почути від нього пояснення щодо ситуації з їхньою землею.

Селяни зупинилися перед приймальнею, де знову через гучномовець почали кричати: "Садовий, вийди до народу!".

Замість міського голови до людей вийшов працівник апарату мерії та запросив протестувальників на перемовини до сесійної зали, однак вони погодилися на це тільки після особистих запросин від мера. Щоправда замість Садового на перемовини до них прийшов заступник міського голови з питань містобудування та інфраструктури Львівської міської ради Володимир Шевчук.

"Ми особисто зустрічалися п'ять разів з представниками громади Рясне-Руського і вони погодилися на створення Індустріального парку. Також я зустрічався із сільським головою, жодних проблем не було", - пояснив Володимир Шевчук.

Відповідь заступника міського голови обурила селян, вони стали голосно звинувачувати його у брехні. Люди залишилися в ратуші, чекаючи, що до них вийде особисто Андрій Садовий.

"Львівський портал" відзначає, що Садовий "загубився" по дорозі з власного кабінету до сесійної зали.

Спершу мер Львова присилав на розмову до людей своїх підлеглих, але вони забажали особисто зустрітися із головою Львова. Після цього А. Садовий таки запросив пікетувальників до зали засідань. Однак у сесійній залі мер Львова зник за завісою трибуни.

Після того, як мер утік від людей, до них знову вийшли його підлеглі.

Люди обурюються, чому мер утік? І вважають, що це підтверджує їхні заяви, що їхні землі забрали незаконно.

 

Більше новин про створення індустріального парку читайте на Depo.Львів.