Huawei надав обладнання для цифровізації Львівської бібліотеки

Компанія Huawei Ukraine 24 травня передала Львівській національній бібліотеці імені В. Стефаника сучасний сервер для заміни застарілого обладнання, що експлуатується вже майже 15 років

Huawei надав обладнання для цифровізації…

Відтепер один із найбільших в Україні інформаційно-аналітичних центрів матиме сховище для збереження цифрових копій унікальних пам’яток книжкової культури. Техніка забезпечить швидкий і надійний доступ до бібліотечних фондів.

Сторони досягли домовленності щодо співпраці на початку року. Першим етапом був аудит ІТ-інфраструктури та підготовка технічного рішення. Експерти дійшли висновку, що потребам бібліотеки відповідає сервер FusionServer Pro 2288H V5. Він ідеально підходить для сценаріїв підтримки роботи баз даних і хмарних обчислень. Крім того, обладнання забезпечує збалансовану конфігурацію з надвеликою ємністю зберігання завдяки процесорам Intel® Xeon®Scalabl. Також передано джерело безперебійного живлення серії UPS2000G. Завдяки режиму подвійного перетворення таке обладнання гарантує безперервне високоякісне електропостачання змінним струмом.

На урочистому заході голова Львівської обласної державної адміністрації Олег Синютка висловив сподівання на подальшу плідну співпрацю з Huawei, спрямовану на цифрову трансформацію бізнесу в області: "Використання цифрових технологій у всіх сферах життя є однією з вимог сучасності. В Україні модернізація галузей науки та освіти є першочерговим завданням, адже застарілі методи роботи не дають нашій країні іти вперед. Ми дуже раді, що Huawei сприяє осучасненню діяльності спільноти".

Директор бібліотеки Василь Ферштей щиро подякував за подарунок: "Ми дуже пишаємося фондом нашої бібліотеки, який є безцінним надбанням як для України, так і для всього світу. Оцифрування фонду дозволить зберегти екземпляри рідкісних книг, фотоматеріали і документи для майбутніх поколінь, а також підвищити ефективність наукової та дослідницької діяльності".

Директор Huawei Ukraine Ма Ці прокоментував цю подію: "Проект у Львові дає можливість в недалекому майбутньому мати доступ до документів провідної бібліотеки країни з будь-якої точки за допомогою цифрової інфраструктури, що активно розвивається. Житель обласного центру чи найвіддаленішого села отримують рівні можливості доступу до знань. Ми пишаємося, що є учасниками таких цифрових перетворень. Понад 200 найбільших компаній світу обрали Huawei для впровадження цифровізації. Приємно, що все більше партнерів в Україні також віддають перевагу нашему обладнанню та рішенням".

Про компанію

Корпорація Huawei – світовий лідер в області інформаційно-комунікаційних технологій, постачальник пристроїв №2 згідно з даними IDC за 1-й квартал 2019 року з часткою на світовому ринку 19%. Продукція компанії представлена в понад 170 країнах. Співробітниками з досліджень і розробок Huawei створено більше 70 000 продуктів і рішень. У компанії 16 дослідницьких центрів по всьому світу.

Huawei посіла 48-е місце в рейтингу найдорожчих брендів світу 2018 року за версією BrandZ і 68-е місце в рейтингу найкращих світових брендів (Top 100 Interbrand 2018 Best Global Brands). Також компанія посідає 25-у позицію в рейтингу найдорожчих брендів за 2018 рік за версією Brand Finance. За версією Forbes Huawei посіла 79-е місце в рейтингу 100 найдорожчих брендів світу 2018 року.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"