У Гройсмана розповіли подробиці меморандуму з Садовим

Підписано меморандум щодо поводження з твердими побутовими відходами у Львові

Depo.
21 квітня 2017 10:52
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, 21 квітня відбулося підписання меморандуму між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у місті Львові. Термін дії меморандуму - два роки.

Сміття з міста буде вивозитися та утилізуватися на полігонах інших міст Львівської області на той час, поки Львівська міська рада прийме остаточне системне рішення щодо способу подальшої утилізації ТПВ, які утворюються у місті. Підписання відбулося між Львівською обласною державною адміністрацією, Львівською обласною радою, Львівською міською радою та органами місцевого самоврядування щодо поводження з твердими побутовими відходами, які утворюються у місті Львові.

За словами віце-прем'є-мінстра Володимира Кістіона, підписання меморандуму дуже важливе, адже в області утворилося багато стихійних сміттєзвалищ.

"Ми знайшли відповідне рішення, щоб максимально мінімізувати вплив на еоклогічну ситуацію в області. Питання взяв на контроль особисто прем'єр-міністр Володимир Гройсман. Це проміжний консенсус, який дозволить міській владі підібрати правильні технології для вирішення проблем ТПВ", - сказав він.

Також Кістіон подякував міським головам, які відгукнулися на проблему, котра є в області вже півтора року. За його словам, це крок вперед для вирішення проблеми.

Раніше у Садового облаштували сміттєзвалище біля дитячого майданчика.

Також Львів Садового зустрічав туристів на Великдень сміттям і смородом.

На Львівщині регулярно протестують проти сміття Садового. У самому Львові через сміття загорівся ринок. Львів тоне у смітті Садового. На дорогах Львівщини вимагають встановити відеокамери, щоб вберегтися від сміття. Навіть Мер Борислава відмовив Садовому в його брудному проханні.

Тим часом правоохоронці розслідують привласнення коштів, які виділялись на компенсацію вивезення ТПВ зі Львова. У Львівській обладміністрації підозрюють, що внутрішні сили у Львівській міськраді зацікавлені, щоб сміття зі Львова не вивозилось.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів