Мер Борислава відмовив Садовому в його брудному проханні

Загалом у Борислав вже завезли 2400 тонн сміття зі Львова

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на Варіанти, Борислав відмовляється приймати львівське сміття.

Як зазначив Ігор Яворський, Борислав прийняв вже близько 2400 тонн львівського сміття. Враховуючи те, що місцевий полігон розташований у межах населеного пункту, він вважає, що така кількість є досить великою.

"Як тільки в Бориславі дізналися про те, що львівське сміття вкотре буде в'їжджати до нас, люди просто пішли на крайні заходи. Вже понад тиждень в'їзд на сміттєзвалище є перекритим через блокування, маємо повне незадоволення мешканців. Особисто в мене вже закінчилися аргументи, за допомогою яких попередні рази вдавалося переконувати людей у тому, чому ми повинні приймати сміття зі Львова. А в самих мешканців закінчилося розуміння", – розповів Ігор Яворський.

За його словами, з 2010 року бориславський полігон твердих побутових відходів орендує приватна компанія, яка займається захороненням відходів. І вона виступила за те, аби спорудити на землях звалища сміттєсортувальну лінію.

"Власники цієї компанії мають розроблене містобудівне проектування на будівництво сміттєсортувального заводу. Але через трагедію у Грибовичах депутати схиляються до думки, що давати дозвіл на будівництво сміттєсортувальної лінії у межах Борислава, є недоцільно", – зауважив Ігор Яворський.

Львівська ОДА припинила координацію вивозу сміття зі Львова.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Мітки: #сміття