ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Звільнення людини Садового визнали законним

Львівський апеляційний адміністративний суд визнав законними рішення про звільнення  Парасковії Дворянин з посади першого заступника голови облради

Depo.
15 лютого 2018 16:47
ФОТО: depo.ua

Львівський апеляційний адміністративний суд визнав законними рішення Львівської облради, у яких йшлося про звільнення представниці "Самопомочі" Парасковії Дворянин із посади першого заступника голови ради та призначення на цю посаду депутата від "Народного контролю" Андрія Білоуса. Про це 15 лютого повідомив керівник юридичного відділу Львівської облради Андрій Мельник, пише Depo.Львів з посиланням на "ЗІК".

"Львівський апеляційний адміністративний суд сьогодні прийняв рішення, яким скасував постанову Львівського окружного адміністративного суду від 24 листопада 2017 року, тим самим задовольнив апеляційну скаргу Львівської обласної ради і відмовив у задоволенні адміністративного позову Парасковії Дворянин повністю. Це означає, що позов пані Дворянин відхилений, рішення обласної ради чинні. На даний момент рішення суду набирає чинності", – повідомив А.Мельник.

З його слів, рішення суду набрало законної сили, однак можливе подальше його оскарження у касаційному порядку до Верховного Суду.

Нагадаємо, 5 квітня 2017 року Львівська облрада достроково припинила повноваження першого заступника голови облради, представниці "Самопомочі" Парасковії Дворянин. "За" проголосували 53 депутати.

Перед тим депутати Львівської облради визнали незадовільною роботу Парасковії Дворянин.

Як пояснював голова Львівської облради О.Ганущин, питання звільнення першого заступника голови Львівської облради, представниці "Самопомочі" Парасковії Дворянин пов'язане з неконструктивною позицією фракції у Львівській облраді.

Першим заступником голови Львівської облради обрали голову фракції "Народного контролю" Андрія Білоуса, який має родинні зв'язки з міським головою Львова Андрієм Садовим.

Натомість звільнена з посади першого заступника голови Львівської облради Парасковія Дворянин вважає своє звільнення незаконним і подала судовий позов.

Львівський окружний адміністративний суд 24 листопада 2017 року розглянув позов Парасковії Дворянин до Львівської обласної ради щодо зняття її з посади з першого заступника голови ради та визнав таке звільнення незаконним.

Водночас, суд відхилив іншу частину позову, де йшлося про визнання незаконним призначення на посаду першого заступника голови обласної ради Андрія Білоуса.

Львівський апеляційний адміністративний суд 8 лютого розпочав розгляд апеляційних скарг на рішення Львівського окружного адміністративного суду від 24 листопада 2017 року, яким визнано незаконним звільнення з посади першого заступника голови Львівської облради Парасковії Дворянин.

Апеляції на рішення суду першої інстанції подали обидві зацікавлені сторони – позивачка Парасковія Дворянин та юридичний відділ Львівської обласної ради. Представниця партії "Самопоміч" П.Дворянин та її представник у суді наполягають визнати незаконним не лише рішення ЛОР, у якому йшлося про її звільнення з посади першого заступника, а й інше рішення – про призначення на цю посаду представника "Народного контролю" Андрія Білоуса.

Натомість юрист Львівської облради А.Мельник у суді наполягав на законності обох прийнятих рішень та наполягає, що при їх оскарженні екс-перша заступниця голови облради порушила визначений законом місячний термін.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube