Зони екологічного лиха Львівщини побачили з висоти

Проект дав неоціненний досвід у розвитку екологічної журналістики на Львівщині

Днями завершився екологічний проект "Дрон-погляд на зони екологічного лиха Львівщини", який мав на меті активізувати журналістів, громадськість і владу на вирішення екопроблем регіону. Про це інформують у департаменті екології та природних ресурсів Львівської облдержадміністрації, пише Depo.Львів.

Волонтери проекту здійснили 18 експедицій на екологічно небезпечні об’єкти Львівщини для дрон-зйомки та збору матеріалів для написання репортажів на екологічну тематику. За результатами експедицій скеровано 28 офіційних запитів в органи державної влади і місцевого самоврядування, а також правоохоронні органи, відкрито 1-ну кримінальну справу. Волонтери проекту створили 10 мультимедійних історій, а також карту дрон-зйомки екологічно небезпечних об'єктів Львівщини та 2 аерокарти.

У рамках проекту, упродовж року відбулось три навчання для журналістів і студентів на теми: "Керування дроном", "Як писати на екологічну тематику в нових медіях" та "Як писати лонгріди". Підготували й 6-ох операторів дрон-зйомки. Загалом, близько 50 студентів та представників ЗМІ отримали знання із вирішення екологічних проблем Львівщини та написання лонгрідів (жанр журналістики, якому притаманний великий обсяг контенту).

За словами учасників, проект дав неоціненний досвід у розвитку екологічної журналістики на Львівщині, виявив ряд проблем та тем, над вирішенням яких спільно співпрацювали громадські активісти, представники влади, а також журналісти.

Варто зазначити, що проект відбувався за підтримки департаменту екології та природних ресурсів облдержадміністрації, Freedom House та Міністерства закордонних справ уряду Норвегії.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme