Зеленський послав рівненського губернатора у ліс і доручив законно мити бурштин

Зеленський доручив рівненському губернатору Ковалю спільно з правоохоронцями вирішити проблему незаконних рубок лісу і видобутку бурштину в області

Зеленський послав рівненського губернато…

Президент Володимир Зеленський доручив новопризначеному голові Рівненської обласної державної адміністрації Віталію Ковалю спільно з правоохоронцями вирішити проблему незаконних рубок лісу та незаконного видобутку бурштину в області.

Про це він повідомив під час представлення нового голови обладміністрації в Острозькій академії, пише Depo.Львів.

 "Ми знаємо, що є велика проблема з вивезенням лісу і з незаконним видобутком бурштину. Ми переходимо на законодавчі ініціативи, пов'язані з ліцензуванням. Але я хочу, щоб ви разом з новими представниками правоохоронних органів, СБУ, прокурором, поліцією займалися цими питаннями і щоб відповіді були найближчим часом", - сказав він.

Також Зеленський акцентував увагу на проблему незаконних заправок в області.

"Я знаю, що дуже багато тіньових, незаконних АЗС працюють у Рівненській області. Хочу їм передати сигнал: припиніть це робити найближчими днями, тому що за цим будемо не просто дуже пильно стежити, а обмежувати вас у ваших вільних днях в Україні", - сказав він.

Крім того, президент доручив Ковалю вирішити питання з мобільним та інтернет-покриттям в області.

"Коли ми їхали до вас з аеропорту, не було зв'язку зовсім. Про Інтернет я взагалі мовчу. Зв'язок з'явився тут: і Інтернет, і 3G. Я реально проблему одразу побачив. Зв'язок і Інтернет в сучасному світі мають бути в кожному куточку України. Віталію, дуже вас прошу: почніть із цього", - сказав глава держави.

Після цих доручень Президент додав, що "як посада дається, так і забирається".

Перед представленням губернатора в Острозькій академії в аеропорту президента зустріли парафіяни Української православної церкви (в канонічній єдності з Московським патріархатом) із закликами захистити їх права.

Нагадаємо, 9 вересня Зеленський призначив Коваля головою Рівненської обладміністрації. 38-річний Коваль є керівником компанії "ВВВ Монтаж", що займається будівництвом доріг, і фірми "Санакая", що займається оптовою торгівлею зерном, насінням та кормами.

Також він є заступником голови ради Всеукраїнської дорожньої асоціації, першим віце-президентом Федерації греко-римської боротьби і віце-президентом Асоціації спортивної боротьби.

Раніше Зеленський звільнив ще одного голову райадміністрації на Рівненщині,а до того ще одного.

Одразу за Порошенком: Зеленський не втомлюється відвідувати Львівщину.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook