Зареєстровано 15 кандидатів на посаду мера Рівного в 2020 (СПИСОК)
На крісло міського голови Рівного претендує 15 кандидатів
Рівненснька територіальна виборча комісія зареєструвала 15 кандидатів на посаду мера Рівного в 2020 році. Про це пише Depo.Львів. Інформація про кандидатів подана в алфавітному порядку.
Вознюк Юрій, партія "За майбутнє", народився 31 січня 1980 року у Луцьку, народний депутат України VII та VIII скликань. У 1983 році переїхав із батьками у Рівне. Із 1986 по 1997 рік навчався в рівненській ЗОШ № 1. Займався легкою атлетикою (метання молота), кандидат у майстри спорту. У 1997 році вступив до Міжнародного економічно-гуманітарного університету ім. С. Дем'янчука. 2002 року здобув вищу освіту за спеціальністю фінанси. Під час навчання у вузі пішов працювати у ТзОВ фірма "Екорембуд" бухгалтером-економістом. На цьому підприємстві працював на посаді фінансового директора. Підприємство займається будівельно-монтажними роботами на промислових об'єктах.
За результатами виборів депутатів до Верховної Ради АРК, обласних, районних, міських, районних у містах, селищних, сільських рад 31 жовтня 2010 року пройшов до Рівненської міської ради у багатомандатному виборчому окрузі за списком політичної партії "Фронт Змін". Очолював комісію з питань економіки, підприємництва та залучення інвестицій, був головою фракції "Фронт змін" у Рівненській міській раді.
На парламентських виборах у 2012 році балотувався по одномандатному виборчому округу № 153 (Рівненський, Гощанський, Корецький, Острозький райони, м. Острог та частина м. Рівного) від Об'єднаної опозиції "Батьківщина". За результатами голосування отримав перемогу набравши 48,32 % голосів виборців. На позачергових парламентських виборах 2014 року Юрій Вознюк здобув перемогу вдруге з результатом 35,66 %, в кількості виборців це становить 35 935 голосів "За". Та був обраний народним депутатом VIII скликаня. В 2019 депутатом Верховної Рали не став.
Герман Віталій, партія "Перемога Пальчевського", народився 13 лютого 1973 року у Рівному. Закінчив школу №18 міста Рівне. Згодом вивчав фізичне виховання у Рівненському державному педагогічному інституті та правознавство у Острозькій академії. Сімейний стан: одружений, виховує сина і двох доньок
Працює в органах місцевого самоврядування з 2001 року. 5 лютого 2014 року призначений на посаду начальника Управління забезпечення надання адміністративних послуг Рівненської міської ради. До слова, до призначення на цю посаду працював 12 років юристом в Управлінні містобудування та архітектури міської ради, а згодом на посаді начальника відділу "Центр надання адміністративних послуг Рівненської міської ради".
Заступник міського голови Рівного, ініціатор написання Стратегії розвитку Рівного до 2030 року, автор проектів Майстерня міста та Рівненський геопортал. 29 грудня 2016 року депутати Рівненської міської ради затвердили кандидатуру Віталія Германа на посаду заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.
Денисюк Роман, партія "Голос", народився 19 квітня 1983 року у Рівному. Навчався в 5-тій школі м. Рівне, потім перейшов у Рівненський обласний ліцей-інтернат. Отримав музичну освіту за класом "фортепіано". Вищу освіту здобував у Рівненському інституті слов’янознавства, закінчивши спеціальність "Банківська справа" з відзнакою. Вже з третього курсу перевівся на індивідуальний план та допомагав сім’ї, поєднуючи навчання та роботу. Через декілька років після закінчення ВНЗ розпочав власну справу – виготовлення індивідуальних металевих конструкцій з нержавіючих матеріалів. Одружений
Із 2003 року є фізичною особою-підприємцем, а з 2005-го– заступник директора ТзОВ "Сан Скерцо". Активно почав займатися політикою з 2010 року. Тоді ж він став членом Рівненського міського виконавчого комітету. Неодноразово намагався провести питання щодо обмеження продажу алкоголю Рівному після 22.00, проте безуспішно.
Після того, як партійний побратим Денисюка керівник Рівненської міської організації "Фронту Змін" Юрій Вознюк став народним депутатом, Роман зайняв йогом місце в партійній структурі.
У проміжних виборах до Рівненської обласної ради у 2013 році Роман Денисюк брав участь в якості єдиного кандидата від Об’єднаної Опозиції по округу в райцентрі міста Гоща. У 2013 р. звертався в прокуратуру щодо притягнення до відповідальності міського голови через заборону мирної акції під час Революції Гідності. Допомагав юридичним супроводом мешканців гуртожитку на вул. Небесної Сотні, яких міський голова був готовий викинути з їхніх квартир. На місцевих виборах 2015 року балотувався до Рівненської міськради за спиками ВО "Громадський контроль", проте не пройшов. Екс-голова РМО ПП "Фронт Змін".
Коваль Віталій, партія "Слуга народу", народився 28 липня 1981 року у місті Березне (Рівненська область). Коваль вже майже рік займає посаду Рівненского губернатора. Також він є членом Національного олімпійського комітету (НОК) України. До призначення на посаду керував двома столичними фірмами – "ВВВ Монтаж" (будівництво доріг і автострад) і "Санако" (оптова торгівля зерном, необробленим тютюном, насінням і кормами для тварин).
Навчався у Львівській бізнес-школі. У серпні минулого року обраний одним із заступників голови ради Всеукраїнської дорожньої асоціації. Раніше він Закінчив Тернопільську академію народного господарства (фах "Банківська справа").
2004–2006 — працював у банківській сфері. 2006–2019 — очолював підприємства в аграрній, транспортній та будівельній галузях. 2004–2006 — у кредитному департаменті ВАТ "Укргазбанк". З 2008–2009 — директор ТОВ "Пробанк Консалт", Вишневе (Київська область). 2012–2014 — гендиректор ТзОВ "Інвесттрейдсервіс", Київ. З 2014 року — гендиректор ТзОВ "Санако" (Київ), з 2015 року — гендиректор "ВВВ Монтаж" (Київ).
Також Коваль є першим віце-президентом Федерації греко-римської боротьби. Захоплення цим видом спорту Віталію передалося у спадок. Його батько Станіслав Коваль – заслужений тренер, на честь якого проводиться щорічний всеукраїнський турнір. Кандидат в мери є також кандидатом у майстри спорту з греко-римської боротьби. Він очолює громадську спілку "Рівненська обласна федерація греко-римської боротьби".
Віталій Коваль на парламентських виборах у 2019-му очолював виборчий штаб нинішнього голови облради Олександра Данильчука, який балотувався від БПП "Солідарність".
Коваль Роман, самовисуванець, народився 3 квiтня 1963 року, село Соснів Теребовлянського району, Тернопільської області. Лікар-травматолог. Будучи абітурієнтом Ленінградської військово-медичної академії, йому пригадають "неблагонадійних" родичів за кордоном, і він буде відрахований як "недостатньо свідомий елемент" радянської системи. Сімейний стан: одружений, має трьох дітей
Працює лікарем-травматологом у Центральній міській лікарні міста Рівне. Громадська та політична діяльність: очолював міські організації Конгресу українських націоналістів та Української народної партії, займався виборчою кампанією ВО "Свобода" у Рівненському районі, був одним із організаторів і першим керівником Комітету національного порятунку в Рівненській області. Член Центрального проводу Організації українських націоналістів. Учасник Євромайдану, очолював Правий сектор на Рівненщині.
Кульчинська Галина, партія ВО "Батьківщина", народилася 12 травня 1961 р. у місті Збараж Тернопільської області. Закінчила Рівненський державний педагогічний інститут за спеціальністю "вчитель російської мови та літератури", а пізніше Український інститут інженерів водного господарства, отримавши фах "менеджер-економіст". Заміжня. Виховує сина.
З 1983 по 1993 роки працювала в різних структурах міського та обласного комітетів Ленінської комуністичної спілки молоді України. 1996 р. – разом з чоловіком створюють радіостанцію "Радіо Трек 106,4 FM". До 1999 р. була генеральним директором ЗАТ "Радіо Трек". 2006 р. – ініціатор і організатор акції "Вишиваний рекорд", в рамках якої у центрі Рівного "Книга рекордів України" зафіксувала найбільшу кількість людей у вишиванках. Член ВО "Батьківщина" з 2006 року.
2006 р. – депутат Рівненськоїоблради від ВО "Батьківщина", заступник голови комісії з питань культури і духовності. 2008 р. - рішенням Прем’єр-міністра України введена до складу "Національної експертної комісії з питань захисту суспільної моралі" при Кабінеті Міністрів України. З 2009 р. – заступник міського голови Рівного.
Мічуда Ігор, самовисуванець, народився 8 березня 1969 року в м. Рівне, закінчив Національний університет водного господарства та природокористування, спеціальність "будівництво" (2012), а також Інститут післядипломної освіти НУВГП, здобув кваліфікацію інженера-будівельника (2015).
У 2018 році здобув ще одну вищу освіту в НУВГП, отримавши ступінь магістра з управління групою будинків. Трудова діяльність. Ігор Мічуда працював майстром-будівельником, виконробом, інженером-будівельником ЗАТ "Речовий ринок" м. Рівне. Працював директором приватної фірми "Мека" (2002-05; 2010-13). 2006-08 – директор ТОВ "Рівнеінвестбуд".
Із листопада 2008 року очолював ГО "Асоціація працівників будівельної галузі м. Рівне та Рівненської області". У 2015 році був радником голови Рівненської облдержадміністрації. Із квітня 2015 року працював начальником управління Державної архітектурно-будівельної інспекції у Рівненській області. Сімейний стан: розлучений, має сина
У 2019 році начальника управління Державної архітектурно-будівельної інспекції Рівненської області Ігоря Мічуду затримали за звинуваченням у вимаганні й одержанні 400 тисяч гривень хабара. Слідство вважає Ігорю Мічуду організатором. Його обвинувачують у таких злочинах: легалізація (відмивання) майна, одержаного злочинним шляхом у особливо великих розмірах; прийняття пропозиції, обіцянки або одержання неправомірної вигоди службовою особою; службове підроблення; погроза насильством або вбивством працівнику поліції (через поведінку Ігоря Мічуди під час затримання, та демонстрацію зброї).
На виборах до Рівненської обласної ради у 2015 році йшов від партії БПП "Солідарність".
Муляренко Олексій, партія "Сила і Честь", народився 15 жовтня 1976 року у Рівному. У 1993 році закінчив Рівненську загальноосвітню школу № 11. У 1998 році закінчив Рівненський економіко-гуманітарний інститут (тепер — Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука) за спеціальністю менеджер-економіст, викладач економіки.
У 2000 році працював начальником дільниці приватного підприємства "Мет-Експо". У 2000–2001 роках — заступник директора Луцької філії приватного підприємства "Мет-Експо".
У 2001–2006 роках — фізична особа-підприємець (підприємницька діяльність в сфері виробництва броньованих дверей). У 2006–2013 роках — засновник та директор підприємства з виробництва броньованих та протипожежних дверей "СТАЛЬ-М".
У 2010–2014 роках — голова виконавчого комітету Рівненської обласної організації Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка". Заступник голови правління громадської організації "Асоціація працівників будівельної галузі міста Рівне та Рівненської області"є
У 2015–2016 роках — депутат, секретар Рівненської міської ради. З 28 квітня 2016 року до 24 червня 2019 року — голова Рівненської обласної державної адміністрації.
Осуховський Олег, партія ВО "Свобода", народився 18 червня 1978, у с. Великосілки (Кам’янко-Бузький район, Львівська область). У 1995 році закінчив 11 класів Великосілківської середньої школи, а в 2007 році — економічний факультет Львівського національного університету ім. І. Франка за спеціальністю фінанси та кредит. 2000—2002 рр. — гравець професіонального футбольного клубу "Газовик-Скала" (Стрий).
Невдовзі після футбольного дебюту на Львівщині він вже грав за англійські футбольні клуби "Кентіш-Таун" і "Барнет". І в 2004 і 2005 роках став чемпіоном Англії з міні-футболу. Поки грав у футбол на туманному Альбіоні, закінчив тим часом економічний факультет Львівського національного університету ім. Франка.
У 1998 – 2003 роках Осуховський працював на громадських засадах помічником-консультантом народного депутата Олега Тягнибока. Тоді ж вступив у всеукраїнське об'єднання "Свобода", що вплинуло на його подальшу кар'єру. У 2010 році він працював заступником голови з загальних питань громадського комітету з моніторингу при Держкомпідприємництві України, тоді ж став депутатом Рівненської обласної ради (від "Свободи") та віце-президентом міні-футбольного клубу "Кардинал-Рівне". Раніше, у 2007-2008 роках, Осуховський вболівав за інтереси виборців у Кам'янко-Бузькій районній раді на Львівщині.
У 2012 році кандидат від політичної партії Всеукраїнське об'єднання "Свобода" Олег Осуховський несподівано для всіх став народним депутатом від округу №152 (місто Рівне). Осуховський з 39,75% голосів виборців з великим відривом обійшов в окрузі таких відомих у Рівному кандидатів, як власник Рівненського льонокомбінату Олег Червонюк (17,39%), екс-голова Рівненської облдержадміністрації Віктор Матчук (15,05%), міський голова Рівного Володимир Хомко (12,38%).
У 2014-му він з результатом 24,51% голосів виборців знову залишив позаду того ж Олега Червонюка, який прийшов до фінішу третім з результатом 16,05% голосів, другим був голова громадської організації "Рівненський громадський контроль" Дмитро Якимець (17,77%).
Пандрак Сергій, партія "Наш край", народився 24 січня 1962 року у місті Чортків, Тернопільської області. В 1979 році закінчив ЗОШ №7 в Чорткові.
В 1984 році закінчив Український інститут інженерів водного господарства в Рівному за спеціальністю інженер-механік. В 2002 році закінчив інститут післядипломної освіти Рівненського державного університету водного господарства і природокористування за спеціальністю – економіст.
З 1975 по 1985 рік активно займався спортом, кандидат в майстри спорту СРСР з грекоримської боротьби. З 1984 по 1988 рік працював інженером-технологом ВО "Газотрон" в Рівному. З 1988 по 1999 рік працював керівником проектно-будівельної організації "Рівненський МЖК".
З 1999 року працював директором Рівненського регіонального управління державної спеціалізованої фінансової установи "Державний фонд сприяння молодіжному житловому будівництву". З 1990 по 1992 роки – член Всеукраїнського об`єднання "Державна самостійність України". З 1992 по 2005 роки – член Української національної Асамблеї – Української народної самооборони. З травня 2005 року по 10 січня 2006 року – член політичної партії ВО "Батьківщина".
З 1990 по 1994 рік – депутат Рівненської міської ради, співголова демократичного блоку ради. З 1992 по 1994 рік – член Рівненського міськвиконкому від молодіжного демократичного блоку ради. Співголова Рівненського клубу любителів зимового плавання при спортивному товаристві "Україна".
Учасник АТО, воював у складі батальойну "Айдар". Потрапив під мінометний обстріл поблизу Щастя Луганської області. Внаслідок обстрілу йому ампутували ногу.
Поліщук Назарій, партія "Пропозиція", народився 21.02.1985 р., освіта вища, безпартійний, працював головою в інформаційно-аналітичниому центрі "Info-Light". В 2015 році обраний депутатом Рівненської міськради від партії мера Львова Андрія Садового "Самопоміч". Голова постійної комісії з питань міського господарства. У травні став керівником Регіонального офісу водних ресурсів у Волинській області.
2007 р. – спеціаліст Центру державного земельного кадастру. 2008 р. – директор з питань реклами та інформаційної політики ТРЦ "ЧАЙКА". 2008 р. – ФОП у сфері інформаційних послуг.
Сухий Ігор, партія "Національний корпус", голова осередку партії у Рівненській області. Також він є членом громадського формування з охорони громадського порядку "Характерник".
Він активно бере участь у діяльності "Національного корпусу", зокрема був задіяний у сутичці зі стріляниною під час візиту депутата від "Слуги народу" Сергія Литвиненка у Березному (Рівненська область). Поліція затримала тоді Сухогою.
Також він вимагав влітку цього року усунути від виконання службових обов`язків начальника Березнівського відділення Нацполіції Андрія Кушика.
Третяк Олександр, партія "Європейська солідарність", народився 13 грудня 1985 року у с. Липне, Волинської області, та все свідоме життя мешкав у місті Рівне. Навчався у Міжнародному економіко-гуманітарному університеті імені академіка Степана Дем'янчука на факультеті романо-германської філології, а також у Львівській богословській семінарії.
У 2011 році став наймолодшим ректором в Україні. Був обраний на цю посаду колективом Рівненської духовної семінарії та академії. Засновник і координатор волонтерських та соціальних ініціатив у місті Рівне. З 2009 по 2014 р. брав участь у реалізації освітніх та медичних проєктів для дітей в африканських країнах Гані та Буркіна-Фасо. З 2014 року проводив активну волонтерську діяльність в зоні АТО.
Впродовж 2017—2019 рр. вів суспільно-просвітницьку програму "Інша перспектива" на телеканалі "Рівне-1". З 2017 по 2019 рр. керівник Руху Реформації в Рівненській області. З 2019 р. — координатор ГС "Всеукраїнський собор" у Рівненській області. Бере участь у відборі кандидатів до оновленої патрульної поліції Рівного.
У 2018 та 2019 рр. організовував молитовні сніданки при Рівненській обласній державній адміністрації. Реорганізував роботу міжцерковної ради Рівного, об'єднавши представників різних конфесій та деномінацій навколо однієї спільної справи: організації просімейних заходів, соціальних та молодіжних проєктів. Один з ініціаторів заборони реклами свята Хеловін у місті Рівне.
Чубай Тетяна, партія "Успішна Україна", - народилася 26 жовтня 1982 року в м. Камені-Каширському Камінь-Каширського району Волинської області. 01.09.1989 р. - 21.06.1997 р. – ЗОШ №1 м. Каменя-Каширського з відзнакою. 01.09.1997 р. - 30.06.2000 р. - Рівненський державний сільськогосподарсьий технікум за спеціальністю "Бухгалтерський облік", здобула кваліфікацію "бухгалтера" з відзнакою. 01.09.2001 р. - 10.06.2004 р. – Тернопільська академія народного господарства за спеціальністю "Економіка і підприємництво/Фінанси", здобула кваліфікацію "бакалавр з фінансів" з відзнакою. 01.09.2004 р. - 01.07.2006 р. – Тернопільська академія народного господарства за спеціальністю "Економіка і підприємництво/Фінанси", здобула кваліфікацію "спеціаліст з фінансів". 01.09.2014 р. – по сьогодні – Східноєвропейський національний університет ім. Лесі Українки за спеціальністю "Правознавство" (друга вища освіта).
Трудова діяльністьє 2004 - 2006 р. - корпорація "ББК-Україна", вчитель недільної школи. 2006 - 2007 р. - корпорація "ББК-Україна", координатор драматичної групи. 2007 - 2009 р. – фізична особа-підприємець. 2014 р. – по сьогодні – фізична особа-підприємець.
2010 - 2015 рр. - помічник-консультант депутата Рівненської міської ради. У 2015 році обрана депутатом Рівненської міськради від "Свободи". Заміжня, мати чотирьох дітей.
Шакирзян Віктор, партія "Рівне разом", народився в селі Бабин, Гощанського району (Рівненська область). Проживає у м. Рівне. Освіта: Вища. НУВГП. Технік – будівельник.
У 2000 році переїхав до Рівного та у 2002 заснував підприємство "БУД-СЕКТОР". У 2012 році заснував компанію "Захід-Трансбуд". Компанія займається здачею в оренду будівельної техніки, будівництвом будинків та доріг. Також компанія надає послуги з вантажних перевезень (самоскиди), реалізує пісок та щебінь. Отримав подяку від Рівненської обласної дитячої лікарні за ремонт палати.
Шакирзян балотувався в 2015 році до Рівненської обласної ради від Партії конкретних справ, але не був обраний.
Відповідно до чинного законодавства, у містах з населенням понад 70 тис. населення, яким є Рівне, у разі якщо жоден з кандидатів не отримає 50% + 1 голос призначають другий тур виборів на посаду міського голови.
Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів