Мером Рівного від "Сила і честь" хоче стати секретар Хомка і голова ОДА часів Порошенка
Рівненский тервиборчком зареєстрував кандидатом в мери Рівного екс-губернатора області Олексія Муляренка
- Львів
-
27 вересня 2020 15:50

Рівненский тервиборчком зареєстрував кандидатом в мери Рівного екс-губернатора області Олексія Муляренка. Про це пише Depo.Львів.
Муляренко Олексій, партія "Сила і Честь", народився 15 жовтня 1976 року у Рівному. У 1993 році закінчив Рівненську загальноосвітню школу № 11. У 1998 році закінчив Рівненський економіко-гуманітарний інститут (тепер — Міжнародний економіко-гуманітарний університет імені академіка Степана Дем'янчука) за спеціальністю менеджер-економіст, викладач економіки.
У 2000 році працював начальником дільниці приватного підприємства "Мет-Експо". У 2000–2001 роках — заступник директора Луцької філії приватного підприємства "Мет-Експо". У 2001–2006 роках — фізична особа-підприємець (підприємницька діяльність в сфері виробництва броньованих дверей). У 2006–2013 роках — засновник та директор підприємства з виробництва броньованих та протипожежних дверей "СТАЛЬ-М".
У 2010–2014 роках — голова виконавчого комітету Рівненської обласної організації Політичної партії "УДАР (Український Демократичний Альянс за Реформи) Віталія Кличка". Заступник голови правління громадської організації "Асоціація працівників будівельної галузі міста Рівне та Рівненської області".
У 2015–2016 роках — депутат, секретар Рівненської міської ради, яку в в той час очолював Володимир Хомко. З 28 квітня 2016 року до 24 червня 2019 року — голова Рівненської обласної державної адміністрації. На посаду голови його призначив Петро Порошенко.
Кандидатом в мери Рівного від Зеленського став голова ОДА, рука Порошенка і член НОК
Мером Рівного від "За майбутнє" може стати молотобоєць і кандидат в майстри спорту
Кандидатом в мери Рівного від "Перемоги Пальчевського" став фізкультурник з яйцями
"Голос" висунув кандидатом в мери Рівного музиканта, який безуспішно боровся з алкоголізмом
Кандидатом у мери Рівного від "Батьківщини" стала вчителька російської мови та літератури
"Свобода" зареєструвала кандидатом у мери Рівного львівського футболіста, який був чемпіоном Англії
Мером Рівного хоче бути самовисуванець, який був під вартою за підозрою в отриманні хабара
Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів
Всі новини на одному каналі в Google News
- 21:21СБУ відкрила справу через прослуховування в кабінеті мера Львова
- 17:35Портативна подушка: мастхев для мандрівників Актуально
- 19:40Adastra Cinema офіційно представляє перший трейлер екранізації світового бестселера Фріди Мак-Фадден "Служниця" ФОТО Відео
- 14:32Несподіване двовладдя у чемпіонаті з футболу: Ковалівка випередила "Шахтар" і наздогнала "Динамо" ВІДЕО КЛЮЧОВИХ МОМЕНТІВ ТУРУ Відео
- 11:02Керівник ТЦК на Львівщині не задекларував будинок і ділянку на 6 млн грн, — ДБР
- 10:10Рух вулицями обмежать, а у людей перевірятимуть документи: СБУ проводитиме масштабні безпекові заходи у Львові 16-18 вересня
- 17:33На війні віддав життя за Україну артист балету Львівської нацопери Дмитро Пасічник ФОТО
- 13:33Львівʼянин прикинувся громадянином Саудівської Аравії, щоб перетнути кордон ФОТО
- 09:02"УЗ" запускає додаткові поїзди зі Львова до Одеси та Києва (ГРАФІК)
- 20:43Два депутати міськрад Львівщини заробили на "відкатах" майже мільйон
- 12:56Петиція про надання Андрію Парубію звання Герой України набрала необхідну кількість підписів
- 12:10На Львівщині виявили уламки крилатої ракети
- 11:33У Львові неповнолітні намагалися підірвати будинок, де проживає військовий
- 10:02Близько 60 БпЛА та ракет летіли на Львів цієї ночі, - Садовий
- 23:28В Україні сіють озимину
- 22:44Прикордонники на Львівщині зупинили контрабанду електроніки на кілька мільйонів гривень Відео
- 10:49Скелет рептилії віком 200 млн років виявили прикордонники на Львівщині ФОТО
- 10:02Міноборони оновило порядок виплати допомоги родинам загиблих військових
- 18:51У Львові чоловік забув немовля на даху автівки: дитина при падінні отримала травми