Зареєстровано 10 кандидатів на посаду мера Луцька в 2020 (СПИСОК)

На крісло міського голови Луцька претендує 10 кандидатів

Зареєстровано 10 кандидатів на посаду ме…

Луцька територіальна виборча комісія зареєструвала 10 кандидатів на посаду мера Львова в 2020 році. Про це пише Depo.Львів. Інформацію про кандидатів подаємо в алфавітному порядку.

Бондарук Роман, директор ТзОВ "Волинська обласна друкарня", партія "Слуга Народу" народився 7 жовтня 1979 року в селі Жидичин Ківерцівського району Волинської області. Бондарук з 2000 до 2006 року навчався у Волинському державному університеті імені Лесі Українки отримав повну вищу освіту за спеціальністю "Фінанси" та здобув кваліфікацію магістра з фінансів.  У жовтні 2010-го обраний депутатом Луцької міської ради за списком ВО "Батьківщина". Був членом фракції партії, заступником голови постійної комісії міської ради з питань земельних відносин та земельного кадастру, згодом – членом комісії з питань житлово-комунального господарства, екології, транспорту та енергозбереження. Також входив міськвиконком Луцької міської ради. З 2007 року був  головою правління КП "Промбуд–6".

Глазунов Дмитро, самовисуванець, голова благодійного фонду "Рідна Волинь". Народився 1974-07-11 року в місті Ківерці Волинської області, громадянин, освіта вища, голова правління, Волинська обласна ГО "Волинська обласна лікарняна каса", безпартійний, проживає в селі Струмівка Луцького району Волинської області, судимість відсутня, самовисування.

Дмитро Глазунов відомий лучанам як засновник прообразу страхової медицини – Волинської обласної лікарняної каси (ВОЛК), програми обстеження жінок на пересувних мамографах "Я буду здоровою і щасливою".

У 2014 році після смерті відомого політика і дипломата Бориса Клімчука він очолив його благодійний фонд "Рідна Волинь". Видав книги про Бориса Клімчука і Вячеслава Хурсенка. Подарував музею волинської ікони картину художника Володимира Жупанюка "Ікона Холмської Чудотворної Богородиці в подіях і фактах", яка зберігається поруч із оригіналом. Глазунов – екс-член Партії регіонів.

Грисюк Віктор, підприємець, "Еко партія Берези". Віктору Грисюку 34 роки, за освітою – магістр політології, аспірантура, підприємець, консультант міжнародних організацій, 18 років займається громадською та волонтерською діяльністю, засновник та власник першого в Луцьку джаз клубу  "Цитра".

Грисюк раніше балотувався у Луцьку міськраду і Волинську облраду від УРП "Собор".

Мартіросян Артур, адвокат, самовисуванець, кандидат юридичних наук. В 2015 році подавав декларацію, як кандидат на суддю у Кримінальному касаційному суді у складі Верховного Суду України. Луцький адвокат Артур Мартіросян заявив, що балотуватиметься на посаду луцького міського голови у вересні цього року через Фейсбук.

Моклиця Юрій, актор-аматор, ексзаступник Луцького міського голови, партія "Європейська Солідарність". Моклиця народився 5 травня 1982 року місті Луцьку. У 2004 р. закінчив Волинський державний університет імені Лесі Українки за спеціальністю "географія" (географ‚ викладач географії).

З 02.2004 до 06.2004 старший лаборант кафедри теоретичної і математичної фізики за строковим трудовим договором Волинського державного університету імені Лесі Українки. З 07.2004 до 10.2004 координатор екологічних проектів Волинського обласного екологічно-туристичного об’єднання "Друїди".

 

З 04.2007 до 03.2011 спеціаліст І категорії‚ завідувач сектору туризму управління міжнародного співробітництва і проектної діяльності; начальник відділу туризму та рекреації департаменту культури та збереження історичної спадщини Луцької міської ради. З 12.2012 до 03.2013 керівник гуртка Волинського обласного Центру туризму, спорту та екскурсій (0‚ 5 ставки).

З 03.2015 по 12.2015 помічник-консультант народного депутата України Лапіна Ігора. З 07.12.2015 по 29 березня 2017 р. працював на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

Надточій Алла, заступниця директора ТзОВ "Контент менеджмент груп", депутатка Луцької міської ради, партія "Свідомі". Вона народилася 8 серпня 1979 року. У 1994 році після закінчення школи вступила до "Луцького педагогічного училища ім. Галана" на спеціальність дошкільне виховання.

У 1998 році закінчила і здобула кваліфікацію вихователя в дошкільних закладах. Цього ж року вступила на заочну форму навчання у Луцький державний технічний університет на економічний факультет за спеціальністю "Менеджмент організацій". У 2003 році отримала базову вищу освіту за напрямом підготовки "Менеджмент" та здобула кваліфікацію бакалавра. У 2004 році закінчила Луцький державний технічний університет і отримала повну вищу освіту за спеціальністю "Менеджмент Організацій", здобула кваліфікацію менеджера-економіста.

У 2015 році була обрана депутаткою Луцької міської ради від Луцької міської партійної організації "Самопоміч". Членкиня постійної комісії міської ради з питань соціального захисту, охорони здоров’я, материнства та дитинства, освіти, науки, культури, мови.

 З червня 2014 року – фізична особа-підприємець.  

Поліщук Ігор, радник Луцького міського голови, депутат Луцької міської ради, партія "ЗА Майбутнє", народився 1 липня 1988 року у Луцьку. Середню освіту здобув у Луцькій школі I—III ступенів № 15. У 2005—2010 роках навчався на юридичному факультеті Київського університету МВС, який закінчив із відзнакою. 2010—2011 — помічник адвоката. У 2011—2013 роках навчався на заочному відділенні магіcтратури Національного університету "Юридична академія імені Ярослава Мудрого" у Києві. З 2012 року — головний юрисконсульт Благодійного фонду "Фонд Ігоря Палиці — Новий Луцьк" (нині Фонд "Тільки разом"), юрист громадської приймальні народного депутата України Ігоря Палиці.

З серпня 2013 року — депутат Луцької міської ради від виборчого округу № 10, член депутатської групи "Новий Луцьк". На місцевих виборах у 2015 році вдруге став депутатом Луцької міської ради, балотувався за списками партії "Українське об'єднання патріотів — УКРОП".  22 березня 2017 року обраний секретарем Луцької міської ради. 29 березня 2017 року став виконувачем обов'язків Луцького міського голови. 3 липня 2017 року склав повноваження секретаря. З 6 липня 2017 року — радник Луцького міського голови.

Федік Микола, підприємець, депутат Луцької міської ради, ВО "Свобода", народився 1 лютого 1987 року в селі Піщане Камінь-Каширського району Волинської області. У 2004 році вступив на юридичний факультет Волинського національного університету імені Лесі Українки, який закінчив у 2009 році за спеціальністю "Правознавство", здобув кваліфікацію "Юрист". Із вересня 2008 року, ще будучи студентом останнього курсу, очолив юридичне управління Волинської обласної організації ВО "Свобода". Із березня 2010 року по цей час – керівник секретаріату Волинської обласної організації ВО "Свобода". Протягом 2010-2013 років працював юрисконсультом Волинської обласної інфекційної лікарні.

 

Член політичної партії ВО "Свобода" з грудня 2007 року, голова Луцької міської організації ВО "Свобода" з лютого 2014 року. Депутат Луцької міської ради з жовтня 2015 року (голова фракції ВО "Свобода" у Луцькій міській раді).

Чебелюк Ірина, заступник міського голови з питань діяльності виконавчих органів Луцької міської ради, ВО "Батьківщина", їй 37 років, розлучена, виховує сина. Народилася у Луцьку. Освіта вища. У 2009 році закінчила Київський національний університет імені Т.Шевченка за спеціальністю "Правознавство" (магістр). З березня 2002 року до січня 2003 року працювала на посаді педагога-організатора по роботі з учнівською молоддю у Луцькій загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів  №13. З січня 2003 року до жовтня 2007 року працювала на посаді секретаря-керівника у ТзОВ "Луцьк-Східний". З листопада 2007 року до  липня 2017 року працювала на посадах керівника кур’єрського відділу, юриста у ТзОВ "Марк-Медіа". З грудня 2015 року до грудня 2016 року працювала на посаді помічника адвоката Василюка І.М. З 29 серпня 2019 року працює на посаді заступника міського голови з питань діяльності виконавчих органів міської ради.

Шиба Богдан, директор ДП "Волиньстандартметрологія", само висуванець, народився 8 січня 1962 року у с. Яструбичі, Радехівський район, Львівська область. У 1984 році закінчив архітектурний факультет Львівського сільськогосподарського інституту за спеціальністю архітектура та планування сільських населених місць, кваліфікація архітектор. Перша робота – слюсар у радгоспі ім. Богдана Хмельницького. Також працював інженером, архітектором, завідувачем організаційного відділу Турійської районної державної адміністрації (Волинська область). 26 червня 1994 року обраний головою Турійської районної ради. З лютого 2005 року — по квітень 2006 року працював першим заступником голови Волинської обласної державної адміністрації.  З 2006 по 2010 – міський голова Луцька.

Відповідно до чинного законодавства, у містах з населенням понад 70 тис. людей, яким є Луцьк, у разі якщо жоден з кандидатів не отримає 50% + 1 голос призначають другий тур виборів на посаду міського голови.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"