Замість львівського вугілля залізниця купила польське: майже вдвічі дорожче

Губернатор сподівається на об’єктивне розслідування Антикорупційного борю під час перевірки факту закупівлі польського вугілля
Depo.
29 лютого 2016 10:13
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів, собівартість вугілля, видобутого на львівських шахтах, на сьогодні складає близько 1300 гривень за тонну (з ПДВ), що в рази менше ціни палива, яке пропонують іноземні компанії.

На цьому наголосив голова Львівської облдержадміністрації Олег Синютка, коментуючи ситуацію з придбанням залізничниками кам’яного вугілля в АТ "Любельське вугілля "Богданка" (Польща) за ціною у понад 2000 грн.

"Сподіваюсь на об’єктивне розслідування Антикорупційного борю під час перевірки факту закупівлі польського вугілля, вартість якого була майже вдвічі дорожчою за львівське", - підкреслив Олег Синютка.

Нагадаємо, що із пропозицією щодо перевірки закупівлі Львівською залізницею вугілля поза межами України очільник області уже звернувся до Міністра інфраструктури та керівника Національного антикорупційного бюро.

Регіональна філія "Львівська залізниця" ПАТ "Українська залізниця" замовила кам’яне вугілля в АТ "Любельське вугілля "Богданка"на суму 256 тисяч доларів. для опалення вагонів пасажирських потягів.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів