ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Заходи "Олімпійського тижня" відбулися на Львівщині

У Стрілківській школі-інтернаті діти вправлялися в туристичному здвизі
Depo.
12 жовтня 2015 19:15
ФОТО: depo.ua

В рамках Всеукраїнської акції "Олімпійський тиждень" відбулися спортивно-масові заходи у Стрілківській школі-інтернаті Старосамбірського району Львівщини, якою опікується відділення НОК України у Львівській області. Про це Depo.Львів повідомила заступник начальника управління молоді і спорту Львівської ОДА Оксана Вацеба.

Вже традиційно свято розпочалося підняттям олімпійського прапора та запалюванням символічного олімпійського смолоскипу.

Заходи "Олімпійського тижня" відбулися на Львівщині - фото 1

На урочисте відкриття "Олімпійського тижня" зібралися усі учні школи разом із учителями та вихователями. Вітали учасників заходу директор школи-інтернату Ярослав Циб та учасниця зимових Олімпійських ігор в Ліллегаммері, виконавчий директор відділення НОК України у Львівській області Христина Опьола-Подгрушна.

Заходи "Олімпійського тижня" відбулися на Львівщині - фото 2

У програмі олімпійського тижня окрім турнірів з футболу та баскетболу, різноманітних естафет та ігор, олімпійської вікторини та перегляду тематичного фільму, діти вправлялися в туристичному здвизі.

Заходи "Олімпійського тижня" відбулися на Львівщині - фото 3

Зокрема учні 8-10 класів, утворюючи команди, мали проявити свої вміння в організації туристичної мандрівки, формуванні наметового містечка з облаштуванням території, в орієнтуванні на місцевості, розпалюванні вогню тощо, зберігаючи при цьому в чистоті навколишнє середовище.

Наприкінці мандрівки, викладацький колектив школи запалив велике вогнище Дружби і Єднання. Варто зауважити, що цього року у школу приїхали навчатися 12 учнів переселенців зі Сходу України.

Більше новин про "Олімпійський тиждень" читайте на Depo.Львів.