ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

За день до виборів Львівська обладміністрація стане блакитною

24 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день ООН
Depo.
23 жовтня 2015 15:55
ФОТО: depo.ua

Як пише Depo.Львів, у суботу, 24 жовтня, будівлю Львівської обласної державної адміністрації підсвітять блакитним кольором ООН, як символ миру та злагоди. Про це повідомила заступник директора департаменту інформаційної діяльності та комунікацій з громадськістю Львівської облдержадміністрації Марія Вагіла.

"Саме 24 жовтня в Україні відзначається Міжнародний день ООН. Цього дня у 1945 році, після того, як більшість держав-засновників ратифікували договір про створення всесвітнього органу, офіційно створено Організацію Об'єднаних Націй", - повідомила вона.

У 1971 році Генеральна Асамблея Організації Об'єднаних Націй ухвалила резолюцію, в якій вона рекомендувала відзначати цей день як державне свято. Традиційно в цей день у всьому світі підсвічують пам’ятки архітектури, будівлі, скульптури та інші важливі об’єкти міського ландшафту блакитним кольором ООН, а також проводяться зустрічі, дискусії та виставки, присвячені цілям Організації та її досягненням.

Обласна державна адміністрація звертається до усіх органів місцевого самоврядування, власників будівель з проханням підтримати акцію "Turn the Word UN Blue", щоб підкреслити важливість партнерства заради миру та співпраці.

Більше новин про Львів та область читайте на Depo.Львів.