ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Яценюк оглянув будівництво дороги "Львів-Мукачеве"

Акцизний збір від імпортних нафтопродуктів повинен скеровуватись у дорожній фонд
Depo.
23 серпня 2015 19:00
ФОТО: depo.ua

Ремонтні роботи на автодорозі Н-09 Мукачево-Рахів-Богородчани-Івано-Франківськ-Рогатин-Бібрка-Львів - це основний інфраструктурий проект краю. Про це заявив прем'єр Арсеній Яценюк після ознайомлення із будівництвом, пише Depo.Львів.

За словами Яценюка, це практично будівництво нової 130-кілометрової дороги. На сьогодні 40 кілометрів шляхопроводу вже завершено.

Як наголосив прем'єр, публічні конкурсні торги на проведення ремонту цієї дороги дозволили значно зменшити її вартість.

Яценюк оглянув будівництво дороги "Львів-Мукачеве" - фото 1

"Виявляється, якщо проводити прозорі тендери, відразу вартість одного кілометра дуже дешевшає. Коли декілька років курс долара був 5 грн., кілометр дороги коштував 5 мільйонів гривень - мільйон доларів. І зараз так само 5 мільйонів гривень, хоча курс інший".

Яценюк також нагадав, що цього року на відновлення і ремонт автошляхів Уряд України виділив 4 мільярди гривень.

Також Яценюк повідомив, що Кабмін вніс аконопроект, за яким акцизний збір від імпортних нафтопродуктів повинен цільовим способом спрямовуватися безпосередньо в дорожній фонд.

Яценюк оглянув будівництво дороги "Львів-Мукачеве" - фото 2

"Джерело доходів - це акциз від імпортних нафтопродуктів, який повинен іти цільовим способом безпосередньо в дорожній фонд і ділитися 60 на 40. 60% - загальнодержавні дороги, 40% - дороги місцевого значення", - пояснив він.

Нагадаємо, що на ремонт автодороги загального користування Мукачеве-Львів Кабінет Міністрів у травні виділив 200 млн. грн. у межах програми ремонту доріг Карпатського єврорегіону.

Загалом дороги відремонтують у Закарпатській, Івано-Франківській, Львівській та Чернівецькій областях.

Більше новин про ремонт доріг на Львівщині читайте на Depo.Львів