ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Якби я померла - усі б злетілись на мій похорон: Фреймут про паркування у Львові

Із випадковими людьми на вулиці не було діалогів
Depo.
15 серпня 2015 20:09
ФОТО: depo.ua

Телеведуча Ольга Фреймут визнала, що саме її автомобіль був припаркований у Львові із порушенням правил. Про це повідомляє Depo.Львів із посиланням на допис Фреймут на сайті ТСН.

"Якби заголовки вчорашньої преси звучали, наприклад: "Фреймут вмерла"? Всі б кинулися виставляти в соцмережах мій портрет з чорною стрічкою, писати про те, яка я була гарна жінка, строгий інспектор, любляча мати. І як прикро, що смерть забирає найкращих", - пише Ольга Фреймут.

Вона розповідає, що тоді мамі з татом видали б посмертний орден за сміливість у боротьбі з чимось.

"Всі б злетілися на мій похорон, щоб подивитися, чи чисте в мене трунло і чи пасує вінок до блідого лиця", - пише телеведуча.

Якби я померла - усі б злетілись на мій похорон: Фреймут про паркування у Львові  - фото 1

Вона також наголошує, що не потрібно шукати бруду.

"Я чиста. Маєте докази зворотного - кидайте в мене них, а не камені. Я собі дуже подобаюся", - пише ведуча і додає, що ще кілька років тому мала претензії до своїх манер, зовнішності, перегуків подвійних стандартів у свідомості.

Ольга Фреймут розповідає, що учора на 83-й день народження тата приїхав дід Микола.

Якби я померла - усі б злетілись на мій похорон: Фреймут про паркування у Львові  - фото 2

"Для нього та подорож до Лямбурга - як мені до Каліфорнії", - відзначає Фреймут.

Щодо історії із припаркованим автомобілем, то Ольга Фреймут наголошує, що рідним було гірко, адже Злата замість тосту за іменинника запитала, начитавшись коментарів в Інтернеті "Мамо, а чого тебе хочуть розстріляти? І ще називають бидлом".

"А тут каже хтось, що тебе треба головою об асфальт! Але чому?! - Бо я провела вас на квест через дорогу. Машину залишила на кілька хвилин. - А хіба не можна було? - Можна, ти ж знаєш, Злато, що я не порушую", - пише Ольга Фреймут.

"Ми усією родиною разом під час свята, яке потрапило під каток людинок. У мене і справді жодного штрафу", - пише Ольга Фреймут.

Вона додає: "Зануда-водійка" - так друзі завжди коментують мій правильний стиль керування. ...У ДАІ МВС України є свій головний інспектор. Інна Котул прокоментувала фото моєї вимушеної зупинки".

Згідно з Правилами дорожнього руху, в зоні дії знаку 3.35 "Стоянка заборонена" можна здійснювати лише зупинку (припинення руху транспортного засобу на час до 5 хвилин або більше, якщо це необхідно для посадки (висадки) пасажирів чи завантаження (розвантаження) вантажу, виконання вимог цих Правил (надання переваги в русі, виконання вимог регулювальника, сигналів світлофора тощо).
Якщо автомобіль справді стояв на даному місці до 5 хвилин за вказаних у ПДР умов (термін "зупинка"), то, відповідно, порушення не було...".

"Не було і діалогів з випадковими людьми на вулиці. Помічаю їхні роздивляння і мовчу. Я знаю, що мене постійно фотографують, навіть коли купую дитині морозиво у парку, навіть коли сміття виношу. Так, я іноді виношу сміття, а ще пчихаю, забуваю підлити вазони, зойкаю, коли пальці дверима прищемляю", - пише Фреймут.

Нагадаємо, телеведуча учора стала об'єктом насмішок у Львові через неправильно припаркований автомобіль.

На фото, яке оприлюднили соцмережі та окремі медіа, біля автомобіля не сама Ольга Фреймут.

Частина коментаторів у соціальних мережах наголошують, що на телеведучій "відірвались", адже у Львові майже усі завжди паркуються аби-як через відсутність достатньої кількості парковок у центрі міста.

Більше новин про незаконні парковки читайте на Depo.Львів.