Як у Львові провели в останню путь Володимира Овсійчука (ВІДЕО)

Попрощатися з відомим діячем прийшли кілька сотень людей

У Львові відбувся похорон визначного українського вченого, художника, мистецтвознавця, великого подвижника музейної справи, лауреата Національної премії ім. Т. Шевченка Володимира Овсійчука. Про це пише Depo.Львів з посиланням на Фотографії старого Львова.

Прощання розпочалося у Музеї етнографії та художнього промислу (проспект Свободи, 15). Згодом процесія рушила до церкви Святої Трійці, та на Личаківський цвинтар, де Володимира Овсійчука поховали на почесному полі №67.

Попрощатися з відомим діячем прийшли кілька сотень людей, серед яких – його близькі та друзі, учні та викладачі Львівської академії мистецтв.

Нагадаємо, визначний український вчений, мистецтвознавець, великий подвижник музейної справи, лауреат Національної премії ім. Т. Шевченка Володимир Овсійчук відійшов у вічність у Львові, на 92-му році життя.

Володимир Антонович Овсійчук (28 липня 1924, Малий Скнит, Славутський район, Хмельницька область) – український мистецтвознавець, педагог. Заслужений діяч мистецтв України. Доктор мистецтвознавства, професор кафедри сакрального мистецтва Львівської національної академії мистецтв.

Член спеціалізованих Вчених рад із захисту кандидатських і докторських дисертацій. Завідувач відділу мистецтвознавства Інституту народознавства НАН України. Лауреат Державної премії України імені Т. Шевченка та академічної премії імені І. Франка. Член-кореспондент Академії мистецтв України. У творчому доробку – понад 135 наукових праць, у тому числі 15 монографій.

У 2014 році мистецтвознавця, заслуженого діяча мистецтв України, доктора мистецтвознавства, професора Володимира Овсійчука за вагомий внесок у формування мистецької традиції, високий рівень професійної майстерності, підготовку нового покоління митців та з нагоди Дня міста Львова нагороджено відзнакою "Орден Лева".

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"