Як Львову напередодні референдуму у Нідерландах дали показати неготовність до ЄС

Гастролери виконали своє завдання у місті

Як Львову напередодні референдуму у Ніде…

Сьогодні, 19 березня, події у Львові знову стали картинкою для російських та іноземних медіа. Те, чого усі так боялись, на чому піарились останній тиждень й що хотіли заборонити, таке сталось: у місті відбулись сутички між представниками міліції та ультраправими молодиками. Сутички через представників ЛГБТ, які приїхали до Львова із інших обласних центрів. Depo.Львів пропонує короткий аналіз і перший підсумок того, що насправді відбулось у столиці Галичини.

І так, про проведення ЛГБТ-квесту організатори повідомили за тиждень до його проведення. Йшлось про те, що місті відбудеться так званий "Фестиваль рівності", який активно пропагували медіа, причетні до мера Львова Андрія Садового.

Представники партії "Свобода" одразу підхопили наживку й розпочали максимально переконувати усіх у необхідності того, щоб захід у місті не відбувся. Насправді, вони ж самі ще більше його розпіарили.

Як наслідок, кілька громадських організацій подали заявку на один і той самий час, тож усю нинішню ніч тривало судове засідання, яке б, здавалось, дозволить уникнути провокацій. Майже о 6 ранку суд, за позовом виконавчого комітету Львівської міської ради, заборонив проведення будь-яких масових акцій протягом усіх вихідних у місті Львові.

Проте так не сталось: представникам ультраправих організацій стало відомо про те, що представники ЛГБТ-спільноти зібрались у львівському готелі "Дністер", де, нібито, дивились фільм. Молодики вирушили до готелю. І раптом, щоб спровокувати ситуацію, надійшло анонімне повідомлення про замінування готелю.

Відтак, коли працівники поліції, утворивши коридор, почали виводити представників секс-меншин, почалось: полетіли петарди, фарба тощо. Не кажучи вже про лайку.

У Львові перекрили вулицю. Частину представників ЛГБТ вивезли на колишню базу "Беркуту", де згодом відпустили, а представники ЛГБТ із Києва повідомили про те, що достроково залишають Львів.

"Надіємось, що через 500 років тут щось зміниться", - йшлось у повідомленні.

Що насправді сталось? Відповідь на це питання ще шукатимуть, однак уже тепер зрозуміло, що у місті створили картинку напередодні референдуму у Нідерландах про затвердження Угоди про асоціацію між Європейським Союзом та Україною.

Референдум має консультативний та коригувальний характер і був анонсований Виборчою комісією Нідерландів після того, як 420 тисяч підписів за проведення такого референдуму було визнано дійсними.

Епіцентр християнських цінностей біля Церкви Юра. Прямий репортаж.#шептицькийбиплакав

Опубліковано Ольгою Мухою 19 березень 2016 р.

Без сумніву, скористаються картинкою російські ЗМІ, що ми також відслідкуємо.
Проте варто взяти до уваги інше: левова частка молодиків, яких у Львові назвали ультраправими, між собою розмовляла російською мовою.

Міліціонери, тобто представники поліції, які уже давно відповідають за громадську безпеку у місті, не на камеру зізнавались про те, що цих молодиків не знають і бачать їх у місті вперше.

Самі ж представники ЛГБТ, які, як не крути, таки наривались "на картинку" у Львові, також приїжджі й львів’ян у готелі "Дністер" практично не було.

Тож "Відкритий для світу" Львів показав, як … відкритий до Євросоюзу.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme