Як у центрі Львова бійці УПА знищували радянських окупантів (ФОТОРЕПОРТАЖ)

У театралізованому військово-історичному дійстві взяли участь кілька десятків реконструкторів та 4 одиниці техніки часів ІІ Світової війни

У Львів відтворили "Бій відділів УПА проти військ НКВД". Про це повідомляє Depo.Львів. У театралізованому військово-історичному дійстві взяли участь кілька десятків реконструкторів та 4 одиниці техніки часів ІІ Світової війни.

Виставу, яку просто неба організували у парку "На валах" неподалік будівлі Львівської ОДА, переглянули кілька сотень глядачів.

Глядачі змогли відчути історичні події, посидіти у машині, якою користувались вояки Української Повстанської Армії, потримати у руках зброю та послухати історичні розповіді.

Театралізоване військово-історичне дійство "Бій відділів УПА проти німецького "Вермахту" та підрозділів військ НКВД СССР" у парку "На валах" відтворило події липня 1944 року. Нацистська Німеччина під натиском радянської Червоної Армії залишає Україну і відступає на захід. На зміну нацистським окупантам повертаються московські. Одні відступають грабуючи українські землі, інші наступають, дограбовуючи українське населення.

В населений пункт в супроводі уже німецьких вояків повертаються представники німецької влади, щоб під прикриттям добре озброєних та технічно забезпечених вояків все ж таки провести збір майна та продуктів і заарештувати тих чоловіків і жінок, які перешкоджали попереднім їхнім діям. Німецькі вояки грубо поводься із жінками і дітьми. На їх захист встає чоловік, якого вбивають. Грабунки тривають.

В село приходять повстанці, потрапляють у засідку, починається бій. Повстанці знищують НКВДистів, але одному вдається утекти. Повстанці роблять засідку на НКВД. Прибуває великий, озброєний відділ. УПА вступає в бій з ворогом. На допомогу повстанцям надходить ще допомога і вони разом знищують ворога.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів