Як правильно заповнити бюлетень на місцевих виборах в 2020

Місцеві вибори 2020: Як правильно заповнити виборчий бюлетень

Як правильно заповнити бюлетень на місце…

У неділю, 25 жовтня, в Україні  відбудуться місцеві вибори, на яких голосуватимуть 1,9 млн виборців з Львівщини.  Про це пише Depo.Львів.

Виборчі бюлетені у Львівській області будуть п'ятьох кольорів: для  виборів депутатів Львівської обласної ради - блакитного кольору; районних рад (їх буде 7 на території області) - світло-зеленого; міських рад (39) - світло-жовтого; сільських (18), селищних (16) рад - кремового; з виборів сільських, селищних, міських голів - світло-рожевого кольору.

ЯКІ ЗМІНИ діють цього року? В одному із бюлетенів треба буде поставити лише одну позначку, а в іншому – поставити позначку та вписати цифру за трафаретом.

Новий тип бюлетенів отримують виборці кожної з областей України для голосування за кандидатів у депутати до обласної ради та районної ради. Також їх нададуть виборцям які 25 жовтня обиратимуть міську, сільську або селищну раду із кількістю виборців 10 тисяч і більше.

Тож бюлетень нової форми необхідно "читати" по гризонталі: ліворуч розташований перелік партій, посередині два квадратики для позначок, а праворуч пронумерований перелік кандидатів від цієї партії.

ЯК ЗАПОВНЮВАТИ такий бюлетень?

Необхідно обрати партію та поставити відмітку ("галочку", "плюсик" чи будь-яку іншу) в першому квадраті для волевиявлення за партію.

До другого квадрату потрібно вписати номер кандидата. Кандидата від ЦІЄЇ партії, за якого ви хочете проголосувати (Кандидати будуть зазначені поруч із назвою партії, кожна партія може висунути на окрузі від 5 до 12 кандидатів).

БУДЬТЕ УВАЖНИМИ при внесенні цифри для голосування за кандидата. Варто внести максимально точний номер, який зазначений біля прізвища кандидата, якому ви віддаєте свій голос. Наприклад, не 6, а 06.

Ви можете голосувати лише за партію і не обирати кандидата, але ви НЕ МОЖЕТЕ вибрати кандидата і не поставити відмітки біля партії.

НЕ МОЖНА  проголосувати за одну партію, а кандидата обирати з іншої.

ВАЖЛИВО: голос виборця точно НЕ буде зараховано, якщо виборець проголосує за кандидата, але не поставить позначку за партію або ж поставить позначки навпроти декількох партій.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"