Асфальт зійшов: Як розбиті дороги довели мешканців Львова до флеш-мобу (ФОТО)

Зима ще не закінчилася, а на багатьох львівських вулицях уже "зійшов" асфальт

Асфальт зійшов: Як розбиті дороги довели…

Вулиці Львова перетворились на суцільні ями. Користувачі соціальних мереж активно діляться фотографіями та відео стану доріг міста. І пропонують боротись за свої права у правовому полі: викликати поліцію, складати протоколи, подавати заяви і, у тому числі, судитися.

Так, користувач Тарас Гупало пише про те, як зіпсував свій автомобіль на вулиці Шевченка у Львові. "Маючи 24 роки водійського стажу, не зміг впоратись з дорожною ситуацією. "Рухаючись зранку, по вулиці Шевченка в напрямку Рясного, прийняв ліву смугу, щоб обминути маршрутку, яка стояла на аварійці і прозрів від удару лівого колеса в "гостру" яму, – пише користувач. – Результат – погнутий диск, зіпсована резина, зміщений бампер та стукіт ходової – ніщо з тим, коли ти везеш дитину з високою температурою в лікарню і не знаєш, чи доїдеш", - йдеться у дописі.

Тож Гупало відзначає, що вирішив почати боротьбу в правовому полі і просить всіх небайдужих людей долучитися: викликати поліцію, складати протоколи,подавати заяви і в тому числі судитися. "Так далі продовжуватись не може! Зі своєї сторони, почав боротьбу за свої права як мешканець міста Львова!", - йдеться у дописі.

Стан дорожнього покриття на вулиці Шевченка дійсно є, мабуть, найгіршим або одним з найгірших у Львові. Цю вулицю чиновники Львівської міськради обіцяли відремонтувати у 2019 році. Проте "злі язики" кажуть, що її ремонт відкладуть на наступний - 2020 рік.

На деяких ділянках дороги трамвайна колія уже є аварійно небезпечною, адже "низьким" автомобілем переїхати через неї просто неможливо. Проте чиновники не спішать ліквідовувати навіть ями на цій вулиці. Тому водіям їхати нею доводиться на свій страх і ризик.

З одного боку, далі тягнути уже нікуди, проте закриття цієї вулиці на ремонт спричинить у Львові транспортний колапс. Не курсуватимуть нею – або курсуватимуть з обмеженнями – трамваї. Маршрутки їхатимуть вулицею Городоцькою.

Кінцева зупинок маршруток Яворівського напрямку перенесеться на АС "Західну" на початок вже згаданої Городоцької. Власне, як і левова частка транспортного потоку приватних автомобілів.

"Садовий хоче бути президентом, а це господарка Львова, дуже важлива вулиця Шевченка у Львові – і в такому стані. Що робив Садовий більше 13 років мером? На кожній сесії повторював, що за все в місті відповідає", – пишуть у соціальних мережах обурені львів'яни.

Втім, важливішим за "що робилося" може бути питання "як робилося". Екс-заступник голови Львівської ОДА Олег Рудницький, наприклад, оприлюднив відео, як працівники Шевченківського ШРП "освоюють" кошти на дорозі, латаючи ями невідомою речовиною. "Зафільмував, для вас друзі, як "освоюють",наші з вами кошти, керівники і працівники Шевченківського ШРП. Латають якоюсь таємною сумішшю глини, піску і ще якогось ге... Суцільний #НАСТУП у теж ге...", - іронізує Рудницький.

"Ось такі наші "львівські-європейські" модні дороги. Цьогорічна зимова гума "пішла спати"", - пишуть, у свою чергу, учасники ГО "Варта-1", публікуючи фото з "порізаною" дорогою гумою.

"Зійшов" асфальт і на вулиці Героїв УПА. Не кращий стан доріг і на інших львівських вулицях.

"Вул. Замарстинівська (від Заводської до Дашкевича) – позасипайте хоч чимось, бо деякі фірми вже відмовляються возити товар підприємцям, таксі доїжджає лише до Заводської", – жаліються львів'яни. Зауважуючи, що "відписка" про те що вулиця включена до списку капітального ремонту не діє, бо цього року запланований ремонт до вул. Пластової, а цю частину взагалі не відомо коли розпочнуть ремонтувати.

Додамо, що ями на дорогах утворились не тільки у Львові, але й у області. Голова Львівської ОДА Олег Синютка на понеділковій апаратній нараді уже доручив своєму заступнику проїхати основні автошляхи області й напрацювати графік латання ям на цих дорогах. Зокрема, на міжнародних автошляхах, що ведуть до Польщі.

Згодом у Фейсбуці Синютка написав, що на дорогах, які прокладали до Євро-2012, з'явились вибоїни. Дається в знаки те, що 7 років тому простелили тільки нижній шар асфальту. "Доручив профільному заступнику об'їхати траси Львів-Краківець та Львів-Шегині, аби комплексно зрозуміти ситуацію та усунути ямковість. Традиційно весною ми обстежимо кожен кілометр раніше відремонтованих доріг, на які підрядник давав гаранті", - написав очільник області. І закликав водіїв скеровувати звернення на гарячу лінію 112, щоб дорожники розпочинали безкоштовну підсипку.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme