UK
Для цього матеріалу переклад іншими мовами відсутній, спробуйте перевірити пізніше

Влада міста оголосила війну бабусям на стихійних ринках: Забиратимуть товар

Поліція, муніципальна варта, посадовці та керівники ринків будуть залучені до врегулювання питання

Журналіст відділу новин
Влада міста оголосила війну бабусям на с…

У кожному районі Львова існують так звані стихійні ринки. Про проблематику існування таких "торгових" точок сьогодні говорили на нараді у Львівській міській раді, передає Depo.Львів.

"Ми з понеділка проводимо щоденні рейди на територіях кожного району у відповідних точках. Крім того, ми аналізуємо і проводимо рейди і в інших локаціях для того, щоб вилучати товар в підприємців або в людей, які незаконно торгують. Також ми працюємо із керівниками ринків, щоб біля їхніх території не було стихійної торгівлі, і щоб вони залучали поліцію та приватні правоохоронні структури для того, щоб ліквідовувати її". Про це заявила заступниця міського голови м.Львова з питань житлово-комунального господарства Ірина Маруняк.

Аби ліквідовувати стихійну торгівлю на території всіх районів міста, до рейдів залучатимуть різні служби. Зокрема, йдеться про поліцію, муніципальну варту, посадовців та керівників ринків. Попередньо визначили локації, які, насамперед, будуть перевіряти для того, аби навести порядок.

"Стихійна торгівля є небезпечною для людей. Ми маємо прохання до мешканців міста – не купувати товар "із землі" та тротуарів, тому що сир, молоко, сметана, овочі та фрукти є неперевіреними на предмет придатності для споживання. Товари, зокрема продуктові, необхідно купувати на ринках або в магазинах, але не "із землі". Ми закликаємо усіх бути обережними та дбати про своє здоров’я, щоб не було негативних наслідків", - прокоментувала чиновниця.

Натомість торговців закликають продавати продукцію на міських ринках, де є понад 900 вільних місця для торгівлі. Крім того, з керівниками ринків обговорили питання адекватної ціни: щоб люди не оплачували великі гроші за те, що вони торгують на ринках сільськогосподарською продукцією.

Нагадаємо, для напрацювання оновленої Стратегії розвитку Львова до 2025 року Інститут міста провів  дослідження, аби зрозуміти, які саме питання турбують  мешканців та чи дійсно проблеми, про які найчастіше говорять львів’яни, повинні бути пріоритетними у фінансуванні.

Всі актуальні та свіжі новини Львова читайте на Depo.Львів

 

Всі новини на одному каналі в Google News

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

deneme