ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Мухарський розповів, коли здохне Путін та закінчиться війна

Відомий український телеведучий та епатажний шоумен розповів, коли в Україні запанує спокій під час Форуму видавців у Львові
Depo.
11 вересня 2015 10:37
ФОТО: depo.ua
Мухарський  розповів, коли здохне Путін та закінчиться війна
Мухарський розповів, коли здохне Путін та закінчиться війна

Український шоумен Антін Мухарський, який нещодавно звинуватив акторку Ольгу Сумську та кількох інших селебритіс в тому, що вони зруйнували його родину, а раніше присвятив свою скандальну нову композицію Йосипу Кобзону, подискутував стосовно політичного життя в Україні на Форумі видавців у Львові.

-Чи розчаровані Ви ситуацією в країні після Революції Гідності?

- Я взагалі ніколи не зачаровуюсь, тому я ніколи не розчаровуюсь. Я вже проходив певні хвилі неофітського захоплення патріотичними рухами, це було на початку 90-х, коли потім настав кінець розчаруванню. А тому ні під час Майдану, ні під час Революції 2004-2005 років я не очаровувався ніким. Я просто дивився на ситуацію досить критично. А для себе зробив висновок, що треба жити в зоні власної відповідальності: те, що ти можеш робити - от цим і займайся, ні більше, ні менше. Безумовно, легко спасати весь світ, замість того, щоб вкрутити лампочку в себе в під'їзді. Це російська парадигма життя. Приберіть довкола себе, напишіть книжку, там поставте виставу, видайте альбом або щось таке. Тому, я повторюся, я нічим не розчарований, тому що я нічим не очарований.

- На Вашу думку, чи розчаровані люди після подій на Майдані, в час воєнних дій на сході?

- Я знав, що після хвилі підйому обов'язково буде хвиля падіння. Зараз я не спостерігаю такої хвилі падіння. Люди дійсно не впали у відчай. Вони зрозуміли, що боротьба буде терпкою і кожен, як може продовжує боротися, бо Україна зараз біжить на стаєрську дистанцію. Ми мусимо розраховувати свої сили - брати інколи перепочинок, але перепочинок не означає, що всі опустили руки. Треба відпочити, підзарядитися енергією, але це не відчай.

- Як Ви думаєте, скільки та стаєрська дистанція буде тривати?

- В мене є певні свої передбачення. Я не політолог, але, думаю, від трьох до 10-12 років.

- А коли ж закінчиться війна?

- Як Путін здохне. Якимось крахом путінського режиму закінчиться.

- І на останок, які книжки плануєте написати найближчим часом?

- Зараз планую другу з Іпатієм Лютим, це двоюрідний брат Ореста Лютого. Готую до видання книжку, що називається «Сказки руського мира». Вона написана російською мовою. Іпатій Лютий - казанський наш побратим. І, думаю, до Нового Року я її вже видам.

Більше новин про Форум видавців у Львові читайте на Depo.Львів.