ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

Відтепер трамваї "відпочиватимуть" за містом

Таку пропозицію подала Львівська міська рада
Depo.
30 липня 2015 13:54
ФОТО: depo.ua

Про це Depo.Львів повідомили у прес-службі Львівської міської ради.

Громадське слухання щодо врахування громадських інтересів під час проектування трамвайного депо ЛКП "Львівелектротранс" триватиме з 27 липня 2015р. по 27 серпня 2015р. Його розмістять на території Сокільницької сільської ради поблизу вул. Проектована-Княгині Ольги м. Львова (за межами населеного пункту)

Замовниками є відділ містобудування та архітектури Пустомитівської районної державної адміністрації та управління архітектури департаменту містобудування Львівської міської ради, розробником - ДП ДІМП "Містопроект".

12 серпня в с. Сокільники по вул. Січових Стрільців, 1, у великій актовій залі Сокільницької сільської ради.відбудеться публічне представлення згаданої документації. Початок о 16.00.

Пропозиції можна подавати до 20 серпня у Сокільницьку сільську раду, а після встановленого строку вони не розглядатимуться.

Згідно із Законом України "Про регулювання містобудівної діяльності" пропозиції громадськості мають бути обґрунтовані в межах відповідних законодавчих та нормативно-правових актів, державних будівельних норм, стандартів і правил та надаватися у строки, визначені для проведення процедуригромадських слухань.

Більше новин Львівщини зможете прочитати на Depo.Львів