ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В УКУ впроваджуватимуть нові стандарти фізичної реабілітації учасників АТО

Український католицький університет відкриває Школу реабілітаційної медицини, яка готуватиме фізичних терапевтів та ерготерапевтів
Depo.
6 листопада 2015 13:35
ФОТО: depo.ua

Про сучасні стандарти та новітні методи фізичної реабілітації військових та цивільних осіб йшлося під час міжнародної конференції, яка відбувається Українському католицькому університеті. Про це пише Depo.Львів.

На конференцію приїхали науковці, військові та цивільні медики, а також спеціалісти в галузі охорони здоров’я з України, Канади, США та Європи.

 До 6 листопада в УКУ обговорюватимуть світові наукові та професійні стандарти реабілітації, а також обмінюватимуться досвідом щодо передових міжнародних практик та методів лікування при порушеннях опорно-рухового апарату.

Дана конференція організована УКУ за підтримки Світового Конгресу Українців, Канадсько-Української Фундації, Української Асоціації фізичної терапії, НАТО та Європейського Командування Збройних сил США.

Слід зазначити, що Український католицький університет відкриває Школу реабілітаційної медицини, яка готуватиме фізичних терапевтів та ерготерапевтів.

чолить Школу Уляна Супрун, лікар, яка все життя прожила в США, але з початком Революції Гідності повернулась в Україну і створила ініціативу "Захист патріотів".

Більше новин про реабілітацію військових читайте на Depo.Львів.