ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

В академії мистецтв показали кращі дипломні роботи

Експозиція триває з 27 липня до 5 вересня
Depo.
31 липня 2015 11:36
ФОТО: depo.ua
В академії мистецтв показали кращі дипломні роботи
В академії мистецтв показали кращі дипломні роботи

Про це повідомляє Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської міської ради.

Під час вступної кампанії 2015 р., у Галереї Львівської національної академії мистецтв сформовано експозицію з дипломних робіт різних кафедр. Роботи відзначені як найкращі в межах цьогорічного випуску ОКР "Бакалавр".

На виставці представили експерименти молодих митців монументального живопису, сакрального мистецтва, художнього скла, кераміки, металу, текстилю, дерева, дизайну інтер'єрів та костюма, а також засвідчує про присутність у ЛНАМ не лише традиційних, а й інноваційних практик, які часто перебувають на межі декоративно-прикладного, образотворчого мистецтва та дизайну.

А ще презентовано широкий діапазон художніх форм, тем, ідей, технік та жанрів.
Зазначимо, що галерея ЛНАМ - це новий мистецький простір. Його створили з метою підтримки творчих ініціатив студентської молоді.

Галерею відкрили 25 березня цього року і вже ряд проектів, серед яких: виставки студентів та гостей із Польщі, театральні вистави ("Чорнота" театру "Намір" та "Сон" "Театру у кошику"), концерти, лекції, семінари та інше.

Нагадаємо, що Галерея ЛНАМ стала локацією фестивалю медіа-мистецтва "First bite" та щорічного міського промоційного фестивалю "Ніч у Львові" 2015. Серед найближчих запланованих заходів - виставка творчих робіт з пленеру в Польщі студентів ЛНАМ і Вроцлавської академії та виставка монументальних творів учнів Миколи Стороженка (НАОМА., м. Київ).

Більше новин культури читайте на Depo.Львів