Угорщина відновила видачу робочих віз: Які умови в’їзду у країну

Угорщина почала відновлювати оформлення робочих віз для українців з 15 червня

Угорщина відновила видачу робочих віз: Я…

Угорщина з 15 червня почала відновлювати оформлення українцям національних довгострокових робочих віз для перебування в країні більше 90 днів. Про це Українським Новинам повідомила посол України в Угорщині Лобовь Непоп, пише Depo.Львів.

"В Угорщині запроваджено надзвичайну ситуацію і низку обмежувальних заходів, серед яких діє заборона на в'їзд до Угорщини іноземців, зокрема громадян України", - повідомила вона.

Посол підкреслила, що на сьогодні право в'їзду в країну мають виключно громадяни України, які є батьками або подружжям громадян Угорщини.

Водночас посол додала, що для іноземців, в тому числі громадян України, визначено можливість звертатися до заступника начальника поліції Угорщини для отримання дозволу на в'їзд до країни в умовах обмежувальних карантинних заходів.

"Також з 15 червня закордонні дипломатичні установи Угорщини в Україні відновлюють оформлення для українських громадян робочої візи типу D", - повідомила Непоп.

Регулярне пасажирське сполучення Угорщини з Україною на сьогодні не здійснюється, але в'їзд на територію Угорщини зазначених громадян можливий легковим автотранспортом або пасажирським мікроавтобусом з посадочними місцями не більше 9 осіб.

Також для громадян України дозволено транзитний проїзд територією Угорщини усіма видами автотранспорту з боку України, Австрії та Словенії за визеченим транзитним маршрутом в найкоротший термін із зобов'язанням залишити країну.

При цьому проїзд через пункти пропуску дозволяється тільки після проходження медичної перевірки.

За наявності підстав і дозволу українцям на в'їзд до Угорщини в пунктах пропуску проводиться обов'язкове безкоштовне медичне обстеження, а в разі виявлення ознак коронавірусу Угорщина відмовляє у в'їзді на свою територію.

Посол звертає увагу на те, що ті громадяни України, які мають право в'їзду в Угорщину, також підлягають обов'язковій самоізоляції протягом 14 днів.

При цьому, зі слів посла, в окремих випадках, щоб уникнути карантину, існує можливість отримати на це дозвіл в угорської поліції.

Перегляд зазначених обмежувальних заходів залежить від епідемічної ситуації і рішень на рівні Європейського Союзу.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів

Слідкуйте за новинами у Телеграм

Підписуйтеся на нашу сторінку у Facebook

data-matched-content-rows-num=1 data-matched-content-columns-num=4 data-matched-content-ui-type="image_stacked"