ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У жовтні на Львівщині відкриють нові дошкільні групи для 120 дітей

Від початку року в області створено 535 додаткових місць
Depo.
8 жовтня 2015 13:58
ФОТО: depo.ua

Про це заявила начальник відділу загальної середньої та дошкільної освіти департаменту освіти і науки Львівської облдержадміністрації Ірина Сислюк, повідомляє Depo.Львів з посиланням на прес-службу Львівської ОДА.

Упродовж жовтня у дитячих садках Миколаївського та Сокальського районів Львівщини відкриють нові дошкільні групи. Це дасть змогу додатково охопити дошкільною освітою 120 дітей.

Зокрема, уже 8 жовтня у Миколаєві у дошкільному навчальному закладі "Журавлик" запрацюють 4 групи. На їх капітальний ремонт використано субвенцію з обласного бюджету у сумі 350 тис грн. Ще 400 тис грн скерували з місцевого бюджету Миколаївської міської ради та додатково залучили 192 тис грн.

"Приміщення груп тривалий час перебували в оренді, тому обійшовся ремонт недешево. Проте 100 дітей Миколаєва матимуть можливість здобути дошкільну освіту у якісно створеному навчальному - ігровому середовищі", - зазначила І. Сислюк.

Зокрема, 15 жовтня шляхом реорганізації загальноосвітнього навчального закладу І-ІІ ступеня у селі Тудорковичі Сокальського району відкриють навчально-виховний комплекс "ЗНЗ-ДНЗ", у якому відкриється дошкільна група на 20 місць. На ремонтні роботи витрачено 85,9 тис грн субвенції з обласного бюджету, 82,4 тис грн з районного бюджету. Ще 9,5 тис грн додала громада села.

Загалом від початку року в області для дітей дошкільного віку створено 535 додаткових місць.

Більше новин про дітей на Львівщині читайте на Depo.Львів.