У занедбаному будинку на Львівщині виявили підпільний цех з виготовлення пігулок (ФОТО)

Загальна вартість вилученого фальсифікату склала понад 6 мільйонів гривень

Depo.
18 жовтня 2017 13:22
ФОТО: depo.ua

Як повідомляє Depo.Львів з посиланням на ГУ Нацполіції у Львівській області, на Львівщині у підпільному цеху вилучено ліків на суму понад 6 млн гривень.

У Львівській області кандидат біологічних наук організував підпільний цех з виготовлення фальсифікованих лікарських засобів. Сума вилучених медикаментів перевищує 6 млн гривень.

Підпільний цех, обладнаний різноманітним лабораторним обладнанням, фасувальними апаратами та приладами для імітації заводського пакування фальсифікату, знаходився в занедбаному будинку. Облаштували його 60-річний кандидат біологічних наук з помічницею.
Під час обшуків поліцейські вилучили більше 25 тисяч пігулок фальсифікованих лікарських засобів. За попередньою інформацією, вони призначалися для підвищення згортання крові. Також у цеху знайшли понад 14 літрів прекурсорів, що використовувалися для виготовлення пігулок.

Вартість кожної пігулки під час реалізації становила близько 250 гривень. Загальна вартість вилученого фальсифікату склала понад 6 мільйонів гривень.

Як повідомляв Depo.Львів, у Львові виявили величезний завод з виготовлення фальсифікованих харчових добавок.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів