У центрі Львова з'явиться платна кімната для садо-мазо в бандерівських кольорах

За словами власника, це буде номер гіперсексілюкс у стилі "П’ятдесят відтінків сірого"

В одному з готелів у центрі Львова буде кімната-музей в стилі "П’ятдесят відтінків сірого", про це пише Depo.Львів із посиланням на Високий замок

Після реконструкції одного з найстарішого готелів Європи у Львові, в одному з номерів буде кімната-музей для рольових ігор. Таким чином власники готелю хочуть вшанувати Леопольда фон Захер-Мазоха, який народився у будинку-попереднику готелю. Батько Мазоха був головою жандармерії, яка знаходилася на місці теперішнього ресторану цього готелю.

У центрі Львова з'явиться платна кімната для садо-мазо - фото 1

"В одному з номерів класу люкс площею понад 50 квадратних метрів облаштуємо музей на честь Мазоха.  Чому стільки площі для музею? Бо хороший секс потребує багато місця. Там буде багато чого цікавого, наприклад, наручники, батоги… Це буде готельний номер гіперсексілюкс! Дизайн — у червоно-чорних тонах. Особисто я б там пожив не один місяць. Може, я б там навіть зазимував. Це не просто музей, а кімната, де кожен охочий зможе не лише прийти туди на екскурсію, щоб подивитися на те, що придумав Мазох, а й за додаткову оплату зняти номер на ніч. Батоги від Мазоха можна буде відчути на своїх сідницях. Групові екскурсії будуть або з відчуттями, або без відчуттів", - розповів власник готелю. 

Ідея проекту — відродити традиції сексу часів Мазоха. Секс не має бути примітивним, а з емоціями, гострими відчуттями. Григорій хвалиться, що навіть у фільмі "П’ятдесят відтінків сірого" не враховані усі нюанси рольових ігор, а в його кімнаті-музею буде усе-усе.

"Меблі для готелю уже готові.  Знайти історичні речі для музею було складно. Знайшли прототипи тих меблів, які любив Мазох", - додав власник.

Раніше ми повідомляли що у Львові створили величезний сніговий пеніс.

Більше новин про події у світі читайте на Depo.Львів