ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Синютки надаватимуть допомогу постраждалим від насильства

У області тривають тренінги для новостворених мобільних бригад соціально-психологічної допомоги

Depo.
15 лютого 2018 18:30
ФОТО: depo.ua

Міжвідомча робоча група стане своєрідною платформою для суб'єктів, які надають допомогу особам постраждалим від насильства. Про це сьогодні, 15 лютого, під час засідання Координаційної ради з питань сімейної, гендерної політики, попередження насильства в сім'ї та протидії торгівлі людьми розповіла директор департаменту соціального захисту населення Львівської ОДА Наталія Кузяк, пише Depo.Львів.

У робочу групу увійдуть представники департаменту соціального захисту, Львівського обласного центру соціальних служб, медичної сфери, правоохоронних органів та громадськості. Окрім того, як зазначила Наталія Кузяк Львівська ОДА рекомендуватиме Координаційним радам на місцях також пропрацювати питання взаємодопомоги та координації для ефективного надання допомоги жінкам постраждалим від насильства в сімї.

Діяльність міжвідомчої робочої групи буде спрямована в тому числі на дієву реалізацію проекту "Комплексний підхід до вирішення проблеми насильства щодо жінок та дівчат в Україні", яку здійснює Міністерство соціальної політики України. Проект підтримується Фондом ООН у галузі народонаселення у партнерстві з МБФ "Українська Фундація громадського здоров'я" за фінансування уряду Великої Британії.

В межах проекту вже розпочались триденні тренінги для новостворених мобільних бригад соціально-психологічної допомоги у Львівській області.

Більше про політичне та культурне життя Львова та області читайте на Depo.Львів

Також приєднуйтеся до нашої групи у Facebook та переглядайте наші віде на YouTube