ЧС 2018
Вибори-2019
Онлайн
Сектор
Спецпроекти
Країна Укропів

У Садового запевняють, що на виборчих дільницях Львова спокійно

Влада Львова каже, що інформація про запізніле відкриття дільниць неправдива
Depo.
25 жовтня 2015 14:36
ФОТО: depo.ua

Як повідомили у районних адміністраціях міста, ситуація на виборчих дільницях Львова спокійна. Про це пише Depo.Львів.

"У нашому районі ситуація спокійна. Порушень не зафіксовано. Виборчі дільниці працюють", - уточнили у Франківській районній адміністрації.

"На дільницях все тихо і спокійно. Люди гарно гуляють при добрій погоді. Очікуємо більшу кількість охочих проголосувати після того, як люди вийдуть з церков", - коментують у Галицькій районній адміністрації.

У Личаківському та Шевченківському районах міста теж підтвердили, що ситуація на виборчих дільницях в нормі, порушень не зафіксовано.

"Отримали повідомлення про те, що нібито на одній з дільниць розпочали роботу із запізненням, однак дана інформація не підтвердилась. Інших скарг чи зауважень не надходило", - зазначили у Личаківській районній адміністрації. 

"Все працює у штатному режимі. На "гарячій" лінії міста повідомили про несвоєчасне, із запізненням на декілька хвилин, відкриття кількох дільниць", - зазначив начальник управління з питань надзвичайних ситуацій та цивільного захисту населення ЛМР Віктор Іваніцький.

Нагадаємо, сьогодні в Україні відбуваються вибори міських, сільських та селищних голів, а також вибори до обласних, міських і районних рад. Виборчі дільниці працюють із 08:00 до 20:00 год.

Загалом у м. Львові 305 виборчих дільниць. Місто налічує приблизно 595 тис. виборців. Здебільшого, звичайні виборчі дільниці – це приміщення шкіл, дитячих садків, ліцеїв, спеціальні – приміщення лікувальних закладів, місць позбавлення волі.

Більше новин про вибори читайте на Depo.Львів.